Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mindig a k*rvák jönnek be a fiúknak? Én ezt nem értem, hogy egy normális lány miért nem tetszhet egy fiúnak? Minden fiúnak csak az kell?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem.De őket megkaphatják, a normális lányok többsége meg legkisebb jelét sem mutatja annak, hogy van-e esély náluk.
2014. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Sulek Péter ***** válasza:
ez nem igaz ez általánosítás. vannak normális férfiak akik normális lányokra vágynak :) pl én is ilyen vagyok de vannak még páran :) ne izgulj
2014. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van nagyon sok hasonló kérdés. Olvassad el azokra a kérdésekre érkezett válaszokat.
2014. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

igen,csak a kur.vákat szeretjük, a normálisak nem érdekelnek,te se érdekelsz senkit,s.zar az egész világ,minden fiú egy rohadt szemétláda

unom már ezeket a kérdéseket,úgyhogy inkább egyetértek

2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azert mert oket konnyebb megdugni,nem kell veszodni azokkal a lanyokkal,akik nem keretik magukat,nem pakolnak ki semmit stb
2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha unod már ezeket a kérdések 4. akkor miért írsz hozzájuk tudod azért nem kellene megsérteni az embert,mert nagyon is igazam van!!! És tudod nyugottan hajts rá az összes büdös r*bancra!! Oké?? Mert már nagyon elegem van nekem is mindenből!!!
2014. jan. 21. 17:47
 7/20 anonim ***** válasza:

1. nézz utána mit jelent az irónia

2. nem sértegettem senkit

3. elhiszem hogy ki vagy bukva, de naponta 9ezer ilyen kérdés van

4. nekem nem kellenek ri.bancok

2014. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem. Te nem kellesz nekik. Nem ismerlek, nem tudom miért, de lehet hogy azért, mert egy irigy alak vagy, aki fúrja a nőtársait anélkül, hogy köze lenne mások dolgához.
2014. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

2. neked köszi te legalább értetted a kérdést,aranyos vagy!!

1. szerintem meg a normális lányok is kimutatják ha érdekli őt a pasi,csak tudod nem rakják már szét a lábukat az ismerkedésnél!!!

2014. jan. 21. 17:49
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
mert már a tökünk ki van a gép előtt magukat "normálisnak-rendesnek" tartó lányokból, hogy csak itt neten léteznek
2014. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!