Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud az exem a barátjaként kezelni?

Figyelt kérdés

A volt barátom egy jó ember alapvetően. Magától értetődő hogy belsőre, emberileg hasonló természetűek vagyunk, nem hiába jártunk együtt anno. Vannak közös barátaink, egy suliba járunk, ezért sokszor találkozunk akarva-akaratlanul akár sulin kívül is (bulik kapcsán).


Szeretnék egy egészséges "jó" viszonyt ápolni vele. Viszont akárhányszor közeledek felé barátként, annyiszor ér kellemetlen helyzet és már kezdem feladni. Folyton szexuális jellegű dolgokra utal, vagy azokról akar velem beszélni, vagy féltékenykedik, ilyesmik. Ez barát-barát között egyáltalán nem normális dolog. Hétvégén is megkaptam tőle: "Tudom hogy szeretsz, de bebizonyíthatnád másképpen is!" Engem ezek a megjegyzések zavarnak, mert szó sincs ilyenről de ő mégis folyton beszólogat ilyesmikkel.


Nem mellesleg ő szakított velem, voltak már más barátnői is utánam.


Miért nem tud a barátjaként kezelni?


2014. jan. 21. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, az azért ex, mert nem jelenlegi.


Barátokat a nyári táborban kell szerezni, köztetek vége a kapcsolatnak, ennyi, törődj bele.

2014. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és emiatt örökre el kell felejtenem egy olyan embert aki nekem valaha nagyon fontos volt?

inkább azt szeretném elérni nála ha megváltozna


ő volt az első szerelmem és én is neki, mindketten 16 évesek voltunk, az emlékek hozzá kötnek... nem tudom már kitörölni a fejemből őt és nem is akarom


egyszerűen csak szeretném megtartani barátnak, ennyi az egész

2014. jan. 21. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátsághoz is két ember kell. Ha ő csak zaklató tud/hajlandó lenni, akkor így jártál.
2014. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!