Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alakulgat valami egy lánnyal, akinek van egy kisfia, mennyire kell másképp kezelni a dolgokat, mint egy gyermektelen nővel?

Figyelt kérdés
Nem pótapának kellenék a gyerek mellé, az apja foglalkozik vele, anyagilag se, mert a csajnak van pénze a gyerekére. De azért valamennyire befolyásolja az ismerkedést, az esetleg kialakult kapcsolatot a gyerek, nem? Lebeszélést köszönöm nem kérek, csak értelmes választ, legfőképp olyantól, aki járt-jár hasonló cipőbe.
2013. szept. 28. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is el kell fogadnod, hogy mindig csak a második helyen fogsz szerepelni. Néha olyan érzésed lesz, hogy csak mellékszereplő vagy. Sohasem leszel a legfontosabb.

Persze működhet így is jól, csak fejleszd a kompromisszumkészségedet.

2013. szept. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zoliba' ***** válasza:
plusz az apa mindig csúnyán fog rádnézni. 2. gyereke leszel,meg max szerető. Ezek nem negatívumok ezek tények. Más gyermekét ne neveld. Ha teheted fogd fel szeretői státusznak!
2013. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baccardi01 ***** válasza:

Én jártam hasonló helyzetben. Nagyon jól elvoltunk és szerelmesek is voltunk egymásba. A lényeg, hogy fogadd el a gyermekét (nem apaként). És akkor minden oké.

44/F

2013. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is van már egy kislánya. Én 27 éves nő vagyok. Az nem teljesen igaz, hogy mindig második leszel, ez csak felfogás és hozzáállás kérdése. Mi szoktunk erről beszélgetni, és a párom úgy fogalmaz, hogy két nő van az életében akik a legfontosabbak, a lánya gyermekeként és én a szerelmeként. Nem hiszem,hogy össze kellene hasonlítani. Szeretettel kell kezelni a helyzetet és nem lesz probléma.


27/N

2013. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigieknek! :)
2013. szept. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!