Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek egy fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek egy fiúbarátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel nagyon régóta jóban vagyunk már. Nekem nagyon sokat segített már nagyon sok mindenben, sőt úgy érzem az ő sok tanácsa miatt van most egy tökéletes párkapcsolatom. Ő fél éve szakított a barátnőjével(a barátnője dobta ki). Eddig egy nagyon erős embernek ismertem meg , de most teljesen depressziós lett. Sokat sír, teljesen elvan veszve a világban. Fél év után most úgy gondoltam ide is felteszem ezt a kérdést hátha nem csak a sok troll , meg perverz választ kapom. Ha a kérdésből nem derült ki ő fiú, én pedig lány.
2014. jan. 21. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele!
2014. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele!
2014. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj neki találni egy rendes lányt:) biztos vannak barátnőid!
2014. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összehozni valakivel szerintem egy jó új kapcsolat helyre tenné a lelki világát. :S
2014. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fél év alatt már túl kellett volna lépnie a kapcsolatán. csináljatok minél több közös progit, hogy addig is elfelejtse a gondjait és járjatok bulizni, vagy olyan helyekre, ahol tud új csajokkal megismerkedni
2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És jöhet a jelenet, amikor a két barát a közösen átvészelt idők után felismeri, hogy egymásra van szükségük, és szerelemben élik le hátralevő életüket.....
2014. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!