Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Padlón van, de nem engedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Padlón van, de nem engedi, hogy segítsek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerdán összevesztem azzal a fiúval akivel majdnem összejöttem, arra jutott,hogy adjunk időt egymásnak,és tiszta lappal indulunk,persze ha én is akarom,mert ha nem akarok tőle semmit nyugodtan mondjam meg,hogy kopjon le. Az egyik legjobb barátja azt írta nekem,hogy "kaparjam fel csóró gyereket a padlóról" de,hogy ha vissza se ír,kerül,egész nap otthon van,felhívni meg inkább nem is merem...Mert ő ilyen,hogy sose kér segítséget senkitől,inkább egyedül szenved... De szóba se áll velem és nem is tudok vele találkozni a jó istenért se tudok rajta segíteni....
2013. júl. 27. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ne erőlködj!

Ha csak te fektetsz energiát a dologba az már régen rossz.

2013. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom de ez olyan rossz,hogy azt látom,és hallom vissza,hogy sz*rik mindenre és padlón van..De nem tudom...
2013. júl. 27. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, keress már valaki olyat aki viszonozza azt a sok lelkesedést, és életörömöt ami benned van! Őt engedd egyszerűen csak magadhoz, ezt a pötsfejet meg hagyd a saját szánalmában vergődni, ha nem akarja, hogy segítsenek neki, akkor ne halj már bele te.
2013. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!