Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek teljesen vagy legalább jobban ellazulni? (többi lent)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a szóban forgó leányzóval aki még szűz. Nem a szeretkezést akarom siettetni. Állítólag gyerekkorában is nagyon szégyenlős volt de 3 hónap után nem értem miért nem engedi hogy megcsókoljam és már attól teljesen zavarba jön ha véletlenül hozzáérek. Szinte már "le kell támadnom" ha megakarom csókolni pedig tudom/látom hogy Ő is akarja. Mit kéne tennem hogy feloldódjon vagy egyáltalán mi velem a gond? Túl nyomulós vagyok?
2013. okt. 10. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kloroform?
2013. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3 hónap után nem engedi, hogy megcsókold? Ember, mi a baja a barátnődnek??
2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fura... valami nincs rendben vele, az biztos. Ezt vele kellene megbeszélned.
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi baja szerintem történt vele valami pl. megpróbálták megerőszakolni vagy valami ilyesmi. Próbáltam vele beszélni erről de mindig lerázott én meg nem akarom erőltetni a dolgot mert félek hogy megbántanám.
2013. okt. 10. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 3hónap után már le is feküdnék a psival(én is szűz vagyok).Minden csak azon múlik mennyire vagytok összeillőek..mennyire bízik benned,mennyire érzi hogy jól esnének neki ezek a dolgok tőled.Van akivel annyira erős a kémia hogy rövid ismeretség után egyből is akár..valakivel meg hónapok után se nagyon.Mondjuk én nem vagyok álszent prűd.

Amúgy,lehet hogy fél,hogy nem fog menni neki a csók stb..talán ez valószínűbb megoldás a problémának..és nem,nem te nyomulsz nagyon..:D

2013. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is ilyesmi ugrott be. :/ Talán próbálj meg vele sokkal kedvesebben bánni és kényeztetni, meglepni olykor, éreztetni, hogy mennyire szereted. A csókot se próbáld rögtön adni, vezesd rá, hogy annak helye legyen, akár romantikával is. Sok sikert!
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valakitől nem tudsz erre rákérdezni? Tesó, barátnő, ilyesmi?
2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az egészben az a fura hogy az intimitáson kivűl minden tökéletes. Gyakran alszik nálam olyankor az én ágyamban (velem) és ha néha még meg is csókol, érzem hogy kiván de olyan mintha háborúzna saját magával. Nagyon szeretem és szeretnék hosszútávra tervezni vele de félek hogy undorodik tőlem vagy magától és az lesz a vége hogy elveszítem.
2013. okt. 10. 18:57
 9/15 A kérdező kommentje:
A szüleivel erről nem tudok beszélni mert sajnos meghaltak a testvére meg 12 éves szóval nem vagyok biztos benne hogy ezt vele kéne megdumálnom. A barátaival is beszéltem már de konkrétan kiröhögtek hogy ne akarjam már beadni nekik hogy még alig volt köztünk valami amikor ordít róla hogy imád engem.
2013. okt. 10. 19:00
 10/15 anonim ***** válasza:

3 hónap után, ne haragudj, de nem hiszem, hogy veled lenne a baj.

A lány vagy túl szégyellős, illetve volt egy kellemetlen apasztalata a múltban, vagy fél...

Szerintem erről vele kéne bővebben elbelszélgetned... hogy tulajdon képpen mit is akar tőled...

Van egy hasonló viselkedésű barátnőm, aki állítása szerint házasságig nem akar lefeküdni senkivel és csak jó honapok útán akarja megcsókolni a barátját meg ilyenek, szóval érdees ilyen szempontból jobban megismerni.

Tér rá finoman a témára, megéri! :)

18/L

2013. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!