Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randihelyszín, jó program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randihelyszín, jó program Pesten? Nem első randira.

Figyelt kérdés

A randi talán nem is a legjobb szó rá, hiszen már majdnem egy éve együtt vagyunk. Én viszont szeretnék valami programot szervezni magunknak egyik délutánra/estére.

Az a helyzet, hogy én nem pesti vagyok (ő igen), csak egyetemre járok ide egy éve, és ezért nem is ismerem annyira a várost, nem tudom, milyen lehetőségek vannak a "híres helyeken" (Citadella, Halászbástya, Margitsziget, János-hegy, stb...) kívül. Ezért ha elmentünk valahova, mindig ráhagytam, hogy ő döntse el, hova és mit csináljunk.

Most viszont szeretnék én előállni valami jó programötlettel. Tudnátok ajánlani valamit? Ja, jó lenne minél olcsóbban, vagy akár ingyen, szóval pl. vacsora egy elegáns étteremben kizárva... :)


2011. aug. 15. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szálljatok fel a leghosszabb útú buszra, vagy villamosra. :) Egy kis városnézés.
2011. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
teaház. pl oktogon környékén van a vörös oroszlán. vizipipázni is lehet de viszonylag olcsó teáik vannak, babzsákos halkzenés a belső terem, és nem igazán járnak a nyakarda, jópár órát el lehet teázni és dumálni ott.
2011. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BKV hajó. Szerintem megfizethető. Kb. másfél órás.
2011. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-sétahajókázás a Dunán(belgrád rakparttól indul és felmegy a margithíd-ig onnan visszafordul,olyan 3ezer forint/fő asszem a diákjegy,de nézz utána)

-bowlingozás-mammutban,utána séta(szórakoztató,vicces!)

-Libegőzés

-Városligetben szoktak programok lenni

-Normafa-nál séta,túrázás,(hullócsillagok figyelése)

-Állatkert-lehet közben inni,enni,és az állatokat is meg lehet etetni:-)

-Cirkusz(relatíve)

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!