Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra ajándék?

Figyelt kérdés
Valentin napkor leszünk együtt 1 hónapja a barátnőmmel... jó tudom hogy ez még azért arrébb van de elég komolynak ígérkezik.. Szerintetek mit vegyek neki? Egy szív alakú medál amid így félbe lehet szedni jó vagy ez kicsit nyálas vagy esetleg még korai?
2014. jan. 21. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az meg korai szerintem...Vigyel neki rozsat, vidd el vacsorazni aztan dugjatok es mindkettotoknek szep valentin napja lesz
2014. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 évesen? :DD
2014. jan. 21. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a medál jó ötlet!
2014. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 hónap után tényleg meredek :D 2-3 hónapig várjatok a szexel :D
2014. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a szexet kérdeztem!!! :D azzal még várunk most csak egy ajándékot akarok venni és a szív alakú medálra kérdeztem hogy még korai-e :D -.-
2014. jan. 21. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:

A romantikus vacsora, és virág élmény. Szerintem azt add neki.


És ne feledd! Nagyon kevés srác ilyen. A nőknek nagy élmény ha így bánnak velük. Örök etalont adhatsz neki ezzel a vacsorával egy kellemes helyen

2014. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam, hany evesek vagytok, de a vacsi meg a virag az mehet most is. Es ahogy a #6-os fogalmazott ez tenyleg egy orok elmeny lenne neki, tuti nem vitte el igy senki meg vacsizni :D (elso voltam)
2014. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én akár azt is el tudnám képzelni, hogy kiültök valahova, és ott vacsiztok... Egy nyugis helyre...

Én nagyon örülnék egy szív alakú medálnak! Szerintem az egy tökéletes ajándék. Esetleg egy szál rózsával, és egy szenvedélyes csókkal fűszerezve... :)

2014. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A medál slampos. Képmontázs cuki lenne. A szíves póló stipi stopi enyém. <3
2014. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
semmi baj igazából a lány 15 éves én 17 vagyok ;) én is úgy gondoltam hogy rózsa medál és persze egy szenvedélyes csók
2014. jan. 21. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!