Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség, be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség, be nem teljesült szerelem, hogy lépjünk túl egymáson?

Figyelt kérdés
18 év korkülönbség 17 lány 35 férfi, tudom hogy nem szabad összejönnöm egy nálam 18 évvel idősebb pasival, de egyszerűen megőrülünk a másikért. Nem volt köztünk szexuális kapcsolat (tudtam hogy nem szabad engedni) csak csók. Munkájából kifolyólag sem..nem mutatkozhatunk együtt túl sok nyilvános helyen, főleg hogy én is aktívan részt veszek a közéletben. Tavaji év nyarán nagyon sokat találkoztunk mert befolyása miatt ő egyengeti a dolgainkat, ott segít mindenben. Ma már próbálunk minél kevesebbet találkozni, de van hogy egy helyen vagyunk. Ez volt szombaton is, egy bálban voltunk. (Nem együtt, külön külön mentünk és ott találkoztunk véletlen). Mindkettónknek van alakulóban egy kapcsolat, de a bál közepén elmentünk kettesben kocsikázni, és a Duna partra sétálni. Annyira romantikus volt, kézenfogva sétálni stb. Azt mondta, hogy velem lehet csak igazán bodog...de nem szabad. Próbálok túl lenni rajta de nem tudom hogyan. akárhányszor találkozunk, érezzük a vonzalmat a szenvedélyt közöttünk... Mit tegyek? Nem jöhetek vele össze és nem is fogok. Ehhez tartom magam.
2014. jan. 21. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagyok a híve a nagy korkülönbséges kapcsolatoknak.

sőt.


de ha igaz amit leírtál, szerintem randevúzzatok.

ne szexeljetek. csak ismerjétek meg teljesen a másikat.

és ha tudtok beszélgetni elmélyülten és minden klappol, akkor jöhet a szenvedély ;)

2014. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem szabad. Nem olyan családból származok ahol tolerálnák illetve elfogadnák ezt a kapcsolatot. És én szeretem meg minden, de próbálok nem rá gondolni és csak akkor találkozni ha muszáj, sajnos pénteken együtt kell elmennünk Bécsbe egy rendezvényre...
2014. jan. 21. 23:18
 3/5 fenyof válasza:

Az utolsó két mondatod...

Hol itt a kérdés?Már meg is válaszoltad. Még tényleg nagyon fiatal vagy. Az embert még érhetik csalódások. Ha tényleg ennyire nem klappolnak a dolgok, akkor vess véget ennek, még biztos találsz olyat, aki közelebb áll hozzád korban is. Tapasztalatből mondom, tény hogy a férfiak egy érett kapcsolatra kb. 23-24 éves kortól képesek, de a te korodban még érdemes kalandozgatni kicsit, tapasztalni. Saját példámon, nekem két kapcsolatom volt életemben. Az első iszonyú volt, had ne részletezzem. A második azóta is tart, nemcsak azért, mert tényleg a párom a világ legjobb férfia,hanem mert az előző után mégjobban meg tudom becsülni.... lényeg,ami lényeg, a jóval fiatalabb korod ellenére, légy te az érettebb és okosabb, és vess véget az ügynek.

2014. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) ez a kapcsolat nem törvénytelen

2) ez a kapcsolat nem erkölcstelen


...akkor egész pontosan miért is NEM SZABAD???



És milyen család az, ahol nem a lányuk boldogsága számít??


Millió házasságot ismerek ekkora korkülönbséggel, mi pedig 28 évnyi időeltolódásban vagyunk a párommal, most tervezünk családot.

2014. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, ha boldogok vagytok, adjatok esélyt magatoknak! Sok sikert!
2014. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!