Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs itt valaki aki hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itt valaki aki hasonlóan unatkozik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 01:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
nem tudjuk, te mennyire unatkozol, így nehéz megmondani
2014. jan. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
épp nyakláncot készitek....agyalok az életemről, nem tudok pihenni...meg lakotársaimnak is van valakijükl, nem unatkoznak, és rossz igy egyedül...mégha le is foglalom magam, nő vagyok
2014. jan. 22. 01:55
 3/39 anonim ***** válasza:
Gyöngyöt fűzöl,vagy ötvös vagy?
2014. jan. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Mr. Truth ***** válasza:
Én nemrég értem haza a "szupertitkos" munkahelyemről és jó lenne beszélni valakivel de nincs kivel szoval a kérdésed szempontjából annyira én is unatkozom mint te de én láncot fűzök mert ahoz nem értek. :)
2014. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Mr. Truth ***** válasza:
Nem fűzök*
2014. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

én kissé unom a fejem. Szerintem nézek valami filmet, és bealszom.. hacsak nincs valakinek jobb ötlete.


Én csökkenek :D

2014. jan. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Szerintem én hasonlóan unatkozom, de ajánlom figyelmedbe a youtube-t, most pl kvantumugrásról nézek előadásokat, szerintem ez azt is leköti akit nem érint a téma.
2014. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
de jó neked... nekem vizsgám van holnap :(
2014. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

gyöngyöt igen:)

köszi a javaslatokat:D filmbe már nem kezdek bele, tarkovszkij-t akartam nézni,de ahhoz már késő van, kvantumugrás igazán érdekes lehet, reggel rá is keresek:)

2014. jan. 22. 02:05
 10/39 A kérdező kommentje:

milyen vizsgád??

én suliba szeretnk beiratkozni, de nem tudom melyiket válasszam, mert mindegyik annyira drága...

egy ideje állásom sincs, nektek?

2014. jan. 22. 02:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!