Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzett már valaki hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már valaki hozzám hasonlóan? Túl jó nő a csajom

Figyelt kérdés

Ő életemben a 4-dik nő, és gyakorlatilag 10/10-es. Az eddigieket messze felülmúlja. Bármelyik barátomnak megmutatom, leesik az álluk, hogy milyen baromi jó nőt szedtem össze. Nem tartom magamat se rossz pasinak, de egy ilyen nő (akit valószínű tucatszám közelítenek meg) azt gondolná az ember megválogatja a társát és elvárja, hogy meghódítsák.


Viszont olyan lelkesnek tűnik a csaj, már rögtön az elején puszik, kézenfogva járkálás a városban. Bemutat a barátainak stb... kicsit mintha én lennék neki a főnyeremény. Ami hízelgő, meg nagyon jó érzés, csak


Már vertek nagyon át, és fosok kicsit.


Merjem bele élni magam? Attól félek, hogy megint csalódni fogok, ő meg mondjuk csak pénzes pasit akar, vagy valami hátsó szándéka van...


Mondjuk ha nem jönnék be neki, akkor valószínű nem lenne ilyen lelkes, csak pont amennyire kell, hogy ne fogjak gyanút.


Véleményetek? legyek óvatos, és majd meglátom úgyis?


2013. okt. 15. 19:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

nem szeretem a futókalandokat, azért a negyedik, hosszú kapcsolataim voltak csak eddig. Olyannal jövök csak össze aki tetszik kívül belül


25 alatti vagyok

2013. okt. 15. 19:47
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Félhetsz is, mert valószínűleg le is lettél kádereztetve magánnyomozóval.


Itt a banánhéja:


Viszont olyan lelkesnek tűnik a csaj, már rögtön az elején puszik, kézenfogva járkálás a városban. Bemutat a barátainak stb... kicsit mintha én lennék neki a főnyeremény.



Ilyet nem csinál senki egy induló kapcsolatban. Senki, akár mennyire tetszik a másik ember.

2013. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
A véleményem: amíg kiirtad ezt a kérdést 1 másik pasi már fel is probálta a bomba nődet:(
2013. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
kukázd a nőt, ha jót akarsz magadnak.
2013. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
értelmes válasz?
2013. okt. 15. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
5 Akkor hajrá, csapj bele a lecsóba, de aztán ne sirdogálj:)
2013. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen kishitű, élvezd a vele töltött időt és ne agyalj ilyeneken. :)
2013. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ne élj nőért hanem magadért és nem lesz csalódás.
2013. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja ismerős érzés, én is így vagyok vele, bár nekem még nagyon friss a dolog, de egyelőre el sem tudom hinni hogy egy ilyen nő egyáltalán szóba áll velem. De szerintem merd beleélni magad, mert csak úgy lehetsz boldog, ha meg esetleg véletlenül nem jól sül el, akkor megint csalódsz, ami nem öl meg nem erősít. De amíg van, addig legyen maximumon a dolog.
2013. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

igen, ez biztos ha párkapcsolatban az ember elfelejti a saját életét élni, akkor tuti nem fog kelleni a másiknak, ezt még az első kapcsolatomban megtanultam :)


igyekszem nem túlkombinálni a dolgokat, és nem is éreztetem vele ezt az egészet, egyszerűen jól érzem magam, csak kicsit úgy állok még hozzá, hogy az ördög nem alszik


remélem ennek nem lesz hosszú távú negatív hatása :)

2013. okt. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!