Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horvát Sára kérdése:

Én látom rosszul a dolgokat, vagy valóban baj van? Belefér ez egy komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok,a véleményetekre vagyok kíváncsi.31 éves nő vagyok,a párom velem egyidős. 2 hónapja született gyermekünk,akinek nagyon örültünk,tervezett baba ...

A problémám a következő: A minap a párom lebukott,hogy közösségi oldalon,egy közös ismerősünk képeit nézegeti rendszeresen,egy hónapja...Olyan érzés ez számomra,mintha szíven szúrt volna,mintha elárult volna. Szerintetek ez belefér egy kapcsolatba? Én nagyon úgy érzem hogy nem,hisz nekem ilyesmi meg sem fordulna a fejemben. Azóta nem bírom elviselni azt se hogy hozzám érjen,és félek rámegy a kapcsolatunk...mit tegyek?


2014. jan. 22. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

kommunikáció!

Értelmes felnőttek vagytok elvileg...

Szóval mond el ezt neki, mond el h zavar kérdezd meg miért csinálja ezt állandóan, tisztázzátok a dolgokat.

Egy baba mindig sokmindent megváltoztat.


Tudod néha az a baj, hogy egy gyerek az sok esetben a szülők közé áll! Nem pedig a szülők mellé.

2014. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kéne feleslegesen idegesíteni magad ezen. Azért, mert Te nem nézegeted mások képeit, attól ő miért ne tehetné? Ezzel nem csalt meg. Biztos érzékenyebb vagy, ami természetesen érthető, de ne tulajdoníts jelentőséget ennek a dolognak.
2014. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

A viselkedésed miatt fog rámenni a kapcsolatotok. Teljesen felesleges ilyen hülyeségeken törnöd magad.


2 hónapja szültél, tombolnak a hormonok, szülés utáni depresszió is közrejátszat, de próbálj meg értelmesen, felnőtt ember módjára gondolkozni!

Ez nem ok egy szakításra és szerintem nem az a dolog, aminél arról kell beszélni, hogy vajon belefér-e egy komoly kapcsolatba. A párod nem tett semmit. Nézegeti a képeit? Hát jó. Nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki épp külföldön járt és folyamatosan rakosgatta ki a képeit, és érdekelt.


Ne gondold túl a dolgot.

2014. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,de ennek a lánynak tetszik a párom,és ezt ő is tudja...volt mikor jött hozzánk a lány,párom meg gyorsan megborotválkozott,és voltak még hasonló esetek...lehet ilyen sok véletlen egybeesés?
2014. jan. 22. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Megnézegeti az ismerőse képeit. Mi a probléma ezzel? Ha neked az, akkor beszéld meg vele.
2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Meg eleve, minek szülsz, ha nem bízol meg benne?
2014. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne megbeszélni, hogy miért nézegeti, de semmiképpen nem kellene ebből nagy ügyet csinálni és messzemenő következtetéseket levonni. Az pedig, hogy azt sem bírod elviselni, hogy hozzád érjen, erős túlzás, hiszen úgy viselkedsz, mintha megcsalt volna, pedig erről a leírtak alapján szó sincs. Nekünk három gyerekünk van, mikor kisbabák voltak én is háttérbe szorultam, ez ilyen szempontból egy nehezebb időszak. Kár lenne ilyen képnézegetés miatt tovább nehezíteni.
2014. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a képnézegetéssel van gond, hanem azzal, hogy másra gondol. Másra vágyik.

Szerintem ülj le vele nagyon komolyan beszélni, hogy itt szépen leáll, és felnőtt férfiként viselkedik.

Elég neked azzal megbirkózni, hogy anya lettél, fenekestül felfordult az életed, inkább ebben segítsen, és ne kifelé kacsintgasson.

2014. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia Sára, megbeszéltétek a dolgokat, Hol tart most egy fél év távlatából a kapcsolatotok.

Csa azért kérdezem, mert hasonló helyzetbe kerültem, mint Te, ha beszélni akarok vele, erről, akkor becsapja az ajtót, és órákra eltűnik a "hülye féltékenységem" elől, pedig csak beszélgetni akarok.

2014. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!