Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos-e ilyen problema miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e ilyen problema miatt szakitason gondolkodni? Masnak is rosszul esne ez, boldogtalan lenne emiatt?

Figyelt kérdés

Szeretem a parom, 2 eve vagyunk egyutt: hasonloak vagyunk, sokat nevetunk, jo a szex, nemcsak a szerelmem, a legjobb baratom is, de:

Ha belegondolok az egesz kapcsolatunkra jellemzö az, hogy ellustul. Ket ujjamon tudom megszamolni a meglepeteseket, pedig en ezekre nagyon vagyom. Soha nem visz el sehova, viragot akkor kapok, ha kikönyörgöm. Annak is örulnek ha nem meglepi lenne, csak kitalalnank egyutt, hogy hova menjunk. Olyan munkank van, hogy sok a szabadiödönk, de megsincs kihasznalva, csak döglunk, vegetalunk. Tudom, hogy szeret, de ugy erzem, annyira megse, hogy neha energiat fektessen a kapcsolatba.



2014. jan. 21. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mindezt mondd el neki.. tádáááám....
2014. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy elmondtam mar neki nem egyszer, veszekedes is lett belöle. Volt mar, hogy csak kedvesen kertem, nem eröszakosan. Semmi valtozas.
2014. jan. 21. 14:56
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor az ajtó irányát mutasd meg neki, az ilyen kapcsolatból öregkorotokra csak a rossz emlékeket lehetne átbeszélni és azt inkább nem, tehát megszakad a kommunikációtok szerintem
2014. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szavakban amugy erös az uriember, sokat bokol, ilyen szep vagyok, olyan szexi, de a tettekig az unszolasomra, keresemre se jut el. nyilvan vannak olyan lanyok, akik nem vagynak apro meglepikre, vagy arra, hogy keszuljön nekik neha valamivel a parjuk, en sajna nem ilyen vagyok.
2014. jan. 21. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hat rá a megbeszélés, én kiadnám az útját. Ilyenkor midnig azon gonodlkodj el, hogy egész életedben el tudnád ezt viselni? Ha nem akkor meg is van a válasz.
2014. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. meg adok neki egy kis idöt, ha nem valtozik, akkor sajnos ez ennyi volt, hiaba szeretem, ha nincs input tole es nem tud megujulni a kapcsolatunk.
2014. jan. 21. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs input XDD te is informatikus csaj vagy? :D
2014. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D amugy nem, csak szeretem ezt a szot
2014. jan. 21. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:

"mindenkivel úgy viselkedj ,ahogy szeretnéd ,hogy veled is viselkedjenek!"

ha szereted a meglepíket és vágysz rá ,akkor próbáld meg ,hogy te is megleped őt!

ha valóban szeret ,nem fogja viszonzatlanul hagyni és máris a meglepetések sorozata lesz mindkettőtöknek. :)

2014. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt is probaltam mar. szoval nem csak elvarom es nem teszek erte semmit.
2014. jan. 22. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!