Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Barátommal és a családjával a hétvégén kirándulni megyünk. Elhívtak magukkal, legelső alkalom, alig ismerem őket, viszont az út kb 6 vagy 7 órás. A barátom meg bejelentette,hogy ő elől fog ülni(mert szereti onnan nézni az utat,ráadásul egy évben többször is elmegy ott), én meg ülhetek hátul az anyjával vagy apjával...főleg,hogy mindig megfelelési kényszerem van, feszültebb vagyok a körükben,s még a barátom se lesz mellettem.

Nekem kicsit rosszul esett ez,mit csináljak?Túl felfújom,és nem kéne a nemtetszésemet mutassam, vagy jogosan kérhetném meg,hogy velem üljön?17L


2014. jan. 22. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Komolyan ezen problémázni, hogy ő előre ül, te meg hátul...

Én örülnék ha elhívtak.

2014. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátodnak, hogy örülnél, ha melletted ülne, mivel nem ismered még a szüleit. De ha nem akar, ne csinálj belőle problémát.

Igazából még szerencsésebb is, mert így könnyebben tudsz beszélgetni a melletted ülő szülővel, és ezzel sokkal, de sokkal jobb benyomást teszel, mintha a barátoddal sutyorognátok hátul.

2014. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de az a nagy hibám,hogy rettentően szégyellős vagyok és egyedül érezném magam, amit nagyon utálok.
2014. jan. 22. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Márpedig úgyis beszélgetned kell velük. Vagy hogy képzelted? Velük nyaralsz és csak a barátoddal társalogsz majd? A szülők meg neked pitizzenek, hogy jaj ugyan mesélj már valamit, mindent ők húzzanak majd ki belőled?

Elég fura hozzáállás, és kétlem, hogy így szimpatikus lennél nekik, gondolj már bele...

Ők tesznek szívességet neked, hogy magukkal visznek, szóval nem ártana, ha megpróbálnál kedves és közlékeny lenni velük, nem pedig némán ülni... ha már belevonnak a családi programjukba.

2014. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ilyen vagyok és kész. El kell teljen sok idő,hogy feloldódjak.
2014. jan. 22. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
nőjj fel :)
2014. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hozzáértők szerint a személyiségünk fejlesztésének az egyik legjobb módja az, ha kilépünk a komfortzónánkból.


Fogd fel úgy ezt az utazást, mint egy személyiségfejlesztő tréninget. Hidd el, nagyon hasznos lesz!

2014. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hiába próbálom legyőzni a gátlásokat egyszerűen nem megy. Eldöntöm magamban,hogy igenis fogok beszélni, kérdezősködni, de mikor ott az idő egyszerűen félek,nehogy hülyeség csússzon ki a számon,nehogy dadogni kezdjek,rosszul mondjak egy szót,így inkább hallgatok és csak válaszolok a kérdésekre.

A barátomnál is elkellett sok idő teljen, míg teljesen feloldódtam.

2014. jan. 22. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem fogadod meg a jó tanácsokat, makacs vagy és nem próbálod meg mert te "ilyen vagy és kész", akkor tudod mit?

Ülj csak kukán a szülei mellett válaszolj a kérdésekre, és egyáltalán ne beszélgess, mert te ilyen vagy és kész!

2014. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit vártál ezzel a kérdéssel?

Ezt? : Abszolút jogos, hogy rosszul érzed magad emiatt, hogy a barátod hol akar ülni a kocsiban, és külön felháborító, hogy beszélgetned kell a szüleivel. Szerintem szakítanotok kéne, szörnyű ez az egész család, hisz nem tudnak téged megérteni és elfogadni olyannak, amilyen vagy...

2014. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!