Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnatok hozza ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok hozza ha a parotok nem adna semmit a szulinapotokra?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve vagyunk egyutt mikor az o szulinapja volt en nagyon keszultem tortat is csinaltam neki ajandekot is vettem. En meg most tole csak annyit kaptam h mondta h boldog szulinapot. Nem vartam vna nagy ajandekot rgy szal viragnak v egy csokinak is orultem vna de semmi es emiatt azert eleg szomoru vagyok :(
2013. nov. 30. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz. Azért a szülinapot mégiscsak tiszteletben kell tartani. Ez tegnap volt?
2013. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom ez kb semmit sem jelent neked, de boldog szülinapot!

Egy jó tanács: ne jöjj össze suttyókkal.

2013. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele,hogy szüleimtől/családtól mindent meg kapok amit szeretnék...így teljesen mindegy hogy a barátom adna e vagy sem..nem számít..amit akarok azt meg tudom venni kapni..csók ölelés szex :P

Legjobbak,ingyen van és megfizethetetlen.és jobban is esik :D

2013. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ma van akkor lehet készül valamivel:) Boldog szülinapot!
2013. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem az ajándék nem érdekelne. Nekem csak a boldog szülinapot kell.


A családomtól kb 20 éves korom óta nem kaptam se boldog szülinapot, se ajándékot. Szóval tőlük megszoktam.


A férjem meg mindkettőt megadja, bár nekem csak az a fontos, hogy ne felejtse el. Nem az ajándék.


27/N

2013. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 JOKKA23 válasza:
Legközelebb írj neki fészbukon, hogy boldog születésnapot és ennyi.:D
2013. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!