Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várni, hogy a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni, hogy a szerető felé lépjen a férfi? Ha igen, mennyit? Vagy ne is húzzam vele az időt? Nincs gyerek, nincs hitel, még csak nem is házasok, de több éves a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapja vagyok szeretője egy férfinek,akihez komolyan elkezdtem vonzódni,és állitólag neki sem csak a szexről szól.De semmi igéret meg ilyenek.Persze jelenleg hozzám jár,de előttem már mással is megcsalta a párját.Én csak azért mentem bele,mert még az ismerkedésünk elején kiderült,hogy lépni akart a kapcsolatából,csak az előző lány mégsem volt elég megbizható.Tudom,nekem sem kellett volna igy belemennem,mig kapcsolatban van,de nem tudtam ellenállni.Én független voltam már akkor is.Értelmes válaszokat kérek.
2014. jan. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet, az én párom is tartott szeretőt, bár az egy kicsit más eset volt. szerintem ne fuzz sok reményt ehhez..:(
2014. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne beleélned magad!Nagyot fogsz koppanni,ráadásul ebből nem nagyon lehet jól kijönni.Tapasztalat...
2014. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valahogy érzi ezt az ember!:(De jobb igy a megerősités!
2014. jan. 22. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, téged nem zavarna hogy téged is megcsal, ha esetleg téged választ? Azért mondja neked ezeket, hogy minél tovább tudjon lefektetni, aztán talál egy másik balekot, és annak is elmondja, amit neked, csak akkor már te leszel a nem megbízható... Tapasztalatból mondom.

Majdnem megkérdeztem, hogy ez nem XY? de nevet nem akarok írni, meg hát elég sok gyökér él ezen a földön.

2014. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!