Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 4 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal. Heti 2estét találkozunk ami szerintem elég kevés. Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal? 22/L

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, de nekem ez baromira kevés. Egyszerűen azt érzem, hogy minden találkozás után újra el kell engednem magam, mert egy kicsit idegen az egész így. Hét közben telón beszélünk.. de akkor is csak este kb öt percet, mert semmi új mondanivalónk nincs.. munka, suli.. szokásos dolgok.
2014. jan. 22. 17:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ezt hiányolom, mint amit az utolsó írt. csak egy ötperces találkozás is többet érne egy telefonnál. ráadásul semmi sms, meg ilyen nincs nálunk. :(
2014. jan. 22. 18:35
 12/19 Költőnő? ***** válasza:

akkor most Te unod vagy Ő?

Mert a másik kérdésben meg azt kérdezed, Ő unt-e Rád.

2014. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És mit csinál, amikor nem találkoztok? Nem unatkozik? Vagy amit csinál, azt nem csinálhatnátok együtt?

Kezdeményezz te! Ha nemet mondd, akkor keress mást, mert akkor nem hiányzol neki, nem szeret.

2014. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én nem untam rá. nem is kérdeztem ilyet tudomásom szerint. egyébként semmit nem csinál, pihen, tv-t néz és hasonlók.
2014. jan. 22. 18:41
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Mi 1 évig voltunk járás szintjén, ez alatt 4-5 napot voltunk együtt, olyankor együtt is aludtunk. Aztán összeköltöztünk, fél év múlva meg összeházasodtunk.


De mindenkinek máshogy jó. Ha neked így nem jó akkor beszéld meg vele. Ha pedig nem akar kicsit sem közeledni hozzád akkor nem tudom mi értelme ennek így. Persze ha egész életetekben csak járni akartok és csak találkozgatni, és ebben egyet is értetek akkor semmi gond.

2014. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem furcsa.Itt a négy éven van a hangsúly.Kezdeti időszakban, maximum egy évig még elmegy,de ennyi idő után szerintem ennek nem így kellene lennie.Főleg,hogy a párod semmi kötelező dolgot nem csinál,tehát simán együtt lehetnétek többször is.kicsit olyan,mintha idegenek lennétek, leírtak alapján.Szerintem le kellene ülnötök és megbeszélni ezt,hogy ki mire vágyik,kinek mik az igényei.

Mi is hetente találkoztunk,és fél év múlva már kevés volt mindkét részről.

2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindennap, mindketten dolgozunk de így is jut időnk egymásra a fáradtság nem ok egyikőnknél sem.
2014. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
heti egy napot találkozunk és havonta egyszer ottalszom, 1,5 éve vagyunk együtt távkapcsolatban azért dolgozok iskola melett hogy fel tudjak járni hozzá most fogok majd oda költözni mert ez akárhogy is kevés és mindig iszonyuan hiányzik
2014. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Négy év alatt heti két napot látjuk egymást. Üzenünk egymásnak napközben. Amikor nem dolgozik, akkor pihen, haverokkal találkozik, iszik, szóval időnk nekünk is lenne, de sokszor azt érzem, hogy az alkohol az első. Mindig kitalál valamit, majd elmegy kocsmázni, ami szerintem cseppet sem normális.
2018. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!