Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják egyes férfiak, ha egy nő anyagilag független?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 02:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
dehogy utálom,sőt alap.
2014. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is alap férfiként, erre egy csomóan azt mondják, "papucs" vagyok, amiért ilyen nőt akarok...
2014. jan. 23. 02:33
 3/21 anonim ***** válasza:
A férfiaknak semmi se jó, se az, ha ők tartják el a nőt, se az, ha a nő többet keres...
2014. jan. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem jó ha többet keres. :) Meg az is ha kevesebbet. Csak legyen anyagilag független.
2014. jan. 23. 02:35
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak nem értem mást ez miért zavar.
2014. jan. 23. 02:36
 6/21 anonim ***** válasza:
ha téged egy fikarcnyit is izgat,hogy mit mondanak "mások",akkor odébb vagy még attól a férfitól aminek mondod magad.
2014. jan. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"ha téged egy fikarcnyit is izgat,hogy mit mondanak "mások",akkor odébb vagy még attól a férfitól aminek mondod magad."


Engem izgat, hogy mit mondanak mások, ez a kommunikáció lényege. Az más kérdés, hogy általában van véleményem a dolgokról, de amihez nem értek, abban nem kezdek el mással vitatkozni.


És nem azért kérdezem, hogy mások miért gondolkodnak úgy, ahogy gondolkodnak, mert egyet akarok velük érteni, hanem mert kíváncsi vagyok.


A mondat második részéhez: nekem picit óvodás játéknak tűnik ez az összehasonlítósdi, mely szerint minél zárkózottabb, bigottabb, erőszakosabb és intoleránsabb egy ember, annál "férfiasabb". Mi negatív van abban, ha valaki kíváncsi? Én szeretem ezt a tulajdonságom.

2014. jan. 23. 02:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én minden esetre úgy vagyok vele, hogy tök jó, ha a párom TUD anyagilag független lenni, és tesz is ezért valamit, viszont ha megtehetném, akkor sokkal szívesebben tartanám el őt 100%-ig, hogy neki csak az otthoni dolgokkal kelljen foglalkoznia.
2014. jan. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, én minden esetre úgy vagyok vele, hogy tök jó, ha a párom TUD anyagilag független lenni, és tesz is ezért valamit, viszont ha megtehetném, akkor sokkal szívesebben tartanám el őt 100%-ig, hogy neki csak az otthoni dolgokkal kelljen foglalkoznia."


"CSAK" az otthoni dolgokkal...


Mivel igen fiatal korom ellenére (20) laktam már hosszú ideig egyedül, illetve barátnővel is, van tapasztalatom arról, hogy mibe telik egy háztartást vezetni. Főleg, ha még spórolni is kell, mert egy keresetből élünk.


Azzal egyetértek, hogy jó, ha a férfi megkeres annyit, hogy hosszabb ideig el tudja tartani a párt, ha például gyereket szeretnének vállalni. Hiszen ilyenkor ha szeretne is dolgozni a nő, nem hagyhatja ott a gyereket. Amennyire kisgyerekes anyukáktól hallom, nem hogy épp elég teendő ez önmagában, hanem még néha segítség is kell. Persze ez sok mindentől függ.


De ettől még nem probléma, ha a nőt érdekli a karrierje, vagy akár az sem, hogy ha többet keres. Sőt, én fontosnak tartom azt, hogy legyen közös témánk. Szerintem egy hosszú távú, kiegyensúlyozott kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy legyen közös érdeklődés. A szakmai témák például jó alapot szolgáltathatnak erre.


Meg én amúgy sem gondolom azt, hogy a nők dolga lenne a háztartás vezetése. Speciel én szeretek főzni, és valamennyire tudok is. Illetve szeretnék minél jobban megtanulni. Ezt csak személyes tapasztalat alapján mondom, de szerintem a többi feladatot (takarítás, mosás, stb.) meg nagyjából senki sem szereti csinálni. Úgyhogy a testvéries osztozáson kívül szerintem nincs reális opció. Ehhez persze fel kell adni a lustaságból valamennyit mindkét félnek.

2014. jan. 23. 03:01
 10/21 anonim ***** válasza:

túlgondoltad.

szó nincs azokról a negatív tulajdonságokról amiket felsoroltál.

meghallgatod a véleményt,de nem befolyásol a döntésedben fikarcnyit sem,nem ettől függ saját magad megítélése,erre céloztam,nem a mellveregető gorilla viselkedésre,nem is értem minek hoztad ezt most ide.

2014. jan. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!