Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy fiatal fiú anyagilag független a szüleitől?

Figyelt kérdés
A baráti körömben mindenki a szüleitől kéri a pénzt, én viszont a szüleimtől anyagilag független vagyok, lassan egy éve. Barátnőm az nincs és nem tudom, hogy ez egy lánynak imponál-e, hogy 20 évesen van anyagi jövedelmem és nem kell anyáméktól lejmolni állandóan. Én ennek örülök és büszke is vagyok erre, pedig lenne miből adni a szüleimnek, de én mégis a magam által megkeresett pénzt költöm, a haverjaim pedig folyton a szüleiktől lejmolnak.
2011. jún. 3. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés a gáz.
2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt!!Inkább légy büszke arra, hogy nem kell a szüleidtől kérned, legalább látszik, hogy nem vagy egy léhűtő típus...:)A csajoknak ez bejön!:)
2011. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szimplán csak dicsekedni akarsz, és megkapni párszor, milyen jó fej vagy, hogy ezt megcsinálod.


Nem vagy jó fej.

Ez lenne a normális, nincs mire felvágni. A haverjaid gázosak.


Mondom ezt úgy, hogy 18 éves korom óta nem lakok otthon. És az se tegnap volt.

;)

2011. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg anonim szeretnék dicsekedni. :)
2011. jún. 3. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gáz ásd el magad.
2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, a csajok szeretik ha van pénzed, pláne ha a sajátod. Én is függetlenül működöm, pedig együtt élek még a szüleimmel. Vállalok munkát, dolgozom, keresek. Elég sokat ráadásul. Pedig csak 17 éves vagyok. (Mielőtt kérdezitek, hogy hol, apámnak dolgozom, és ez igenis munka, ugyanis úgy bánik velem, mint bármely más alkalmazottjával!)
2011. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányok,szerintetek gáz,hogy ha valaki egy ilyen kérdést tesz fel?
2011. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy mivel foglalkozol?
2011. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jin ***** válasza:

dehogy !èn is ezt probàlomelèrni !hèvègente èn is dolgozom ès mindenki azt mondja h tok jo!szal..nem gàz hanem jo!


ès igen mivel folalkozol??????

14/f

2011. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!