Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondolkoztatok el azon, hogy az emberei kapcsolatok mesterségesen vannak megmérgezve és ennek következménye a rengeteg magányos ember?

Figyelt kérdés
"Még kevesebb emberi érzelem legyen, hadd silányodjon tovább a faj, haljanak ki az emberi viszonyok, vagy legyenek a mostaniaknál is sokkal betegesebbek. Nincs még egy olyan ostoba életforma a földön, amelyik nem a fajának jobbítására, hanem a silányítására tör. Az ember társas lény, ezt nem lehet gépekkel, fantáziákkal, illúziókkal pótolni súlyos következmények nélkül. Így is nagy baj, hogy egyre több ember van, aki nem képes megfelelő, élő emberi kapcsolatokra, nem tesz bele energiát, eltorzult módon él. És emellett persze vannak olyan érdekek is, amelyeknek az elszemélytelenedett, elmagányosodott, emberi érzéseit elvesztő lények kellenek. Humánzombinak, fogyasztózombinak, dolgozózombinak."

2014. jan. 23. 13:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az a baj ki se kell menni mert házhoz jönnek mint a futárszolgálat. Múltkor is rátörték az ajtót két idős bácsira és agyonverték őket. Nem is nézek már Híradót mert csak ezzel van tele ki kit ölt meg kit rabolt ki.
2014. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az tény hogy egy nagyon elcseszett világ felé tartunk, ha csak valamilyen csoda folytán fel nem ébrednek a zemberek és megfordítják a folyamatot.
2014. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

duma.

Én sem lógatom éppen a lábamat.

És leülök a TV elé.

Mit ad Isten van más csatornám is... Bakker, van netem. És jesszusom, vannak könyveim is.

Bakker nem tudok mit csinálni, megválaszthatom mit nézek/látok/olvasok.

Még kábel TV előfizetés sem kell ahhoz, hogy ne a ker. TV-t nézzék ha nem akarják.

Tudod a megválasztott szórakozási lehetőség alapvető mércéje az intellektusnak.

Van akinek választása van, és van akinek kifogása.

Kinek mire van igénye ugye.

2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Majd ezek a torzulások kiegyenlítődnek idővel, mert igény lesz rá. Sok minden alakult már így, ősi dolgoknal lesz divatja újra. Ami kezdetben egyértelmű előnnyel jár, az idővel húz csak le egy már meglevőt, mire észbekapnak.
2014. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13-as sokan vannak akiknek igénye lenne, lehetősége energiája, életkedve viszont annál kevesebb. Van igazság abban amit írsz de aki ezt az utat akarja járni annak minden ellene van és mint tudjuk az ember nem szeret kilógni a sorból, szivesebben megy a többiek után. Meg ugye mindene a kényelem.

Meggyőződésem, hogy a tv műsörök sem véletlenül olyanok amilyenek szítani kell a feszültséget, mélyíteni a társadalmi rétegek közti szakadékot, le kell foglalni őket pl a politikai csatározásokkal, hogy addig se eszméljenek rá mi történik körülöttük.

2014. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem semmiféel nehézséget nem okoz nem nézni ezeket a műsorokat.

Életmben nem vettem blikk-et,lövésem sincsen a celebekről, gyakorlatilag egyetlen részt nem láttam a barátok köztből, és sorolhatnám. Egyszerűen nem érdekel. Ha nagyon unatkozom, akkor olvasok, csinálok valamit, játszom a gépemen stb...

Ha meg van teendő azt csinálom, vagy a párommal foglalkozom.

Nem tudom elfogadni ezt a "kényszert".


Lássuk be: Az emberek nem azért nézik a szemetet, mert nem tehetnek mást. Azért nézik mert

ez az intellektuális szinjük! Igen, ennyien vannak...

2014. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem nézek tv-t, ami érdekel film/sorozat, megnézem gépen, olvasok, akkor is ha egész nap melóztam, és hulla fáradt vagyok.

Ha hulla fáradt vagyok, nekem takarítani, tanulni, ilyesmikhez nincs kedvem, de egyáltalán nem fáradtság, azt az agyrohasztó sz.art nélkülözni, inkább olvasok valami szórakoztatót.


Én mindenben kételkedek, és mindenbe belekötök, ami szerintem fura és csak a megvezetésemre szolgál, és legtöbbször igazam van, és rengeteg pénzt és lehetőséget mentettem meg már így, hogy nem hagytam, hogy hülyének nézzenek.


Persze ehhez gondolkodni kell. Azt meg a legtöbb ember nem szeret. Hát akkor egészségükre.

2014. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

# 3

Nem tesznek érte semmit, csak nyavalyognak és ez nagyon gyakori.

Az ilyen nem érdemli meg...

2014. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Itt inkább elnyomás van (nagyon gazdagok érdeke) és a kapitalizmus roncsoló hatásai nem pedig "szimplán sok az életképtelen ember"!
2014. jan. 23. 15:11
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező valahol igazad van.. De! A történelem folyamán is mindig több volt a hülye ember , mint az okos. Szerinted min alapultak a vallások , ha nem ezen? Aztán az a kevés meg röhögött magába. Lásd vatikán.


A másik dolog ami ezt az irdatlan sok hülyét létrehozza az az önnön lustaságuk.Az ember elkényelmesedett és mindent a könnyű úton akar megszerezni. Szóval , aki mondjuk teszemazt fáradt és lusta az leül a tv elé. Aki meg nem az elfoglalja magát.

2014. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!