Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Hölgyek, Mit tegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek, Mit tegyen egy padlót fogott férfi?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok,elvált,én nevelem a fiamat,van egy kapcsolatom 2éve,de a párom,úgy viselkedik velem,mint a kapcaronggyal.Miért csinálja ezt?Röviden:Nekem is megvan a hibám,nem iszok,nem csavargok,csak nem vagyok annyira lelkis mint Ő,és mindíg azt mondja,hogy azért viselkedik így velem,mármint nagyon flegma,mert hiányzik a szerelem,részéről.100km-re lakunk egymástól,most hétvégén le kell mennem egy dolgot elintézni,pont abba a városba,ahol lakik,és azt mondta,nem akar velem találkozni,mert pont itt van az anja,és vele akar lenni.Ilyen komoly problémánk,igazából akkor szokott lenni,ha itt az anja.Lehet,hogy ő turmixol?De ha mondanám neki még rosszabb lenne a helyzetem.Nagyon szar,mert nagyon szeretem,de így nem tudom csinálni,mert tönkre megyek.Olyanon kiakadt,hogy ha beteg,úgy vagy így nem sajnálgatom,pedig elmosogatok,megfőzök,meg bármit megcsinálok,dehát férfi vagyok,nem egy törékeny nő.Ezt sem tudom hová tenni:Pl:Vasárnap küld egy sms-t,hogy így szeretlek,meg hiányzól,meg kívánlak,kb2 óra múlva beszéltünk,mintha kikelt volna magából!És mindenre van magyarázata.A lényeg az lenne,ez női rafkózás?,vagy mi?Hogy szerettessem magamba?Persze anyagiak kizárva.Kérlek segítsetek,nemakarom elveszíteni,köszönöm szépen mindenkinek,aki segít,és időt szánt rám.
2009. dec. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyja. Bocs, de ezt muszáj kijavítanom.

A kérdésedre válaszolva, bennem két dolog fogalmazódott meg: az egyik az, hogy már régen nem szeret téged és csak azért van veled, hogy legyen valakije. A másik, ami a jobbik eset az, hogy nem tudom másoknál hogy van, de a telefon beszélgetésektől én is néha agybajt kapok és bármennyire is szeretem a párom, néha nekem is vannak ok nélküli kirohanásaim. Egyszerűen hiányzik, és zavar, hogy csak telefonon tudunk beszélni. a telefonálás sz*r.

Tudod a távkapcsolatok mindig nehezebbek. Nem gondolkodtatok még az összeköltözésen? Szerintem minden megváltozna, ha nem lennétek ilyen távol egymástól.

2009. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet..Mit szeretsz ebben a nőben?Ha nem bánik veled szépen, pedig te mindent megteszel neki?!Lehet, keresned kellene egy olyan nőt, aki értékeli, hogy pl. elmosogatsz, megfőzöl.Mert sok ilyen nő van:-)Nem vagy köteles eltűrni a sértéseit, tönkremenni meg pláne nem kell, ott a gyermeked, csak rád számíthat.És akkor lesz ő is boldog, ha az apukája is az!
2009. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az érzelmeket nem mutatod ki kedves Kérdező, minden nő hamar eltud bizonytalanodni.

Habár első írásra ez a nő nem igazán kész az anyaságra és a háztartás vezetésre.. akkor is azt az okot amiért szereted, át kéne gondolni.

Neki is ugyan úgy meglehetnek a bajai, csak hamar rájött hogy nem talál beszélgető társat benned.

Természetesen ilyenkor roszabb esetben, egy bizonyos idő után ellenséges is lehet az ember párjával szemben.

Szintén a párodnak is elkéne gondolkodni mit teszel nap mint nap. Netán csak néha.

De a reagálása azt mutatja, hogy babusgatásra vágyik mint minden megbántott nő. Lehet hogy nem érzékeled mert nem erre vagy ráálítva de a nők, amúgy is társaslények. Azért akar az anyjával lenni mert vele tudja csak megbeszélni a bajait. Szó nincs rafinációról, csak bizonytalan!

Mikor küldte azt az sms-t akkor valóban úgy érzett, mert kicsit gondolkozott!

Üj le vele, mindegy hogy mint mondd, mit akar mit nem,..ültesd le! Mondd el uggyyan ezt a kérédst amit itt feltettél! Nehéz lesz mert elsőre biztosan nem fogja tudni mit szeretnél, csak azt fogja majd fel hogy van valami bajod vele. Ő is szinté ezzel lesz tele. Neki is problémája van Veled, csak nem mondja a lényeget!

Ha sokadjára sem értené meg akkor marad az ami beválhat.

Kedves leszel hozzá, és megértő. Ez a két szó csupán csak annyit takar, hogy bármit mondd, higgadt maradsz és elgondolkozol rajta. NEM szó szerint kell venni minden egyes szavát amit mondd. Mondhatni úgy is, hogy csak kétszer van "csavar" benne.


Sok sikert! És próbálj meg NE kifejezéstelen arcot vágni mikor beszélsz vele, sokat segít.

2009. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelemmel szeret téged, csak megszokásból van veled, vagy mert kell neki egy szerető, meg vki aki néha megcsinál egy-két munkát a ház körül. Ez szinte biztos, hiszen az anyja előtt sem vállalt fel, inkább azt mondta ne menj el, én is ezt csináltam azokkal a pasikkal akit csak szeretőnek tartottam, nem igazán akartam hogy megismerje a családom hisz nem terveztem hosszútávra!
2009. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet, csak en a lany vagyok.A baratom tok rendes, megcsinal mindent, de pont ez a baj nalunk is, hogy o ilyen jozan paraszteszu, en meg egy idegileg labilis ember vagyok, akinek szuksege van ra, hogy allandoan korulotte ugraljanak, imadjak, ajnarozzak, bizonygassak, h mennyire szeretik stb.Sajnos ilyen vagyok, es nem tudok ellene tenni, vagyis probalom visszafogni magam, de onmagat nem tagadhatja meg teljesen az ember.Az en pasim is mindig ki van akadva, amikor hisztizek neki, mondvan, h o mindent megtesz stb. es ez igy igaz, de pl nekem szuksegem van olyan dolgokra is, amire neki nem(aiket az elobb mondtam).Ez a gaz, mikor ket tok kulonbozo ember van egyutt, es az egyik nem erti a masikat, h mit miert tesz...amugy en is tok szeretem a pasimat, attol fuggetlenul, h ki szoktam akasztani, lehet, h a te baratnod is ilyen?mondjuk azert az gaz, hogyha ilyeneket mond, h nincs szerelem a reszerol, mert ha tenyleg igy van, nem eri meg, h bibelodj vele.
2009. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, sztem mindenkeppen tisztazd le vele ezt a szeretem-nem szeretem kerdest, mert ha nem szeret, akkor nem erdemes, h te ki legyel akadva miatta.
2009. dec. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!