Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha férfiak és párkapcsolat nélkül jobban érzem magam? Nem vagyok szomorú, hogy épp nincs párom. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Csakmert a barátnőim totál bedepiznek ha "vége". :(
2014. jan. 23. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert te önállóan is értékesnek érzed magad és hasznosan tudod eltölteni az idődet.


Eldobom az agyamat a társfüggőktől, rosszul leszek.


Az a jó, amikor két ember egymástól függetlenül is megmarad a másik mellett.

2014. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg barátnő nélkül érzem jobban magamat! Nincs is már vagy 6-7 éve. Tökéletes az életem!
2014. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, az hogy valaki szomorú mikor véget ér egy kapcsolata, az messze nem társfüggőség. Ha vannak érzéseid valaki iránt, akkor természetes, hogy bánt az elvesztése.

Ha valaki kapcsolatban és azon kívül is jól érzi magát, az teljesen egészséges. Ha egyedül sokkal jobb neki, akkor eddig vagy szar kapcsolatai voltak, vagy valamiért érzéketlen és/vagy túlzottan egoista. A kérdésedből nem derül ki, hogy te milyen kategóriába tartozol. Vagy alacsony az EQ-d, vagy tré kapcsolataid voltak, vagy mindkettő együtt. Nem feltétlenül jelenti, hogy baj van veled. Az teljesen normális, hogy nem vagy szomorú ha épp nincs párod. Azért nem is illik szomorúnak lenni:) Ha nem szoktál senkihez érzelmileg kötődni, abból lehetnek hátrányaid is, de az sem egy világot megrengető probléma szerintem. Egy biztos: nem vagy társfüggő. Az is valami.

2014. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!