Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom azon akad ki, hogy nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.... Azt gondolhatja hogy nem tartod elég jó palinak/csajnak ahhoz hogy bárki is el akarja venni tőled. Vagy azt hogy nem elég fontos neked.
2014. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ejjo! Mc tyuhú a házban...


Ha azt is leszarod, hogy ki rakhatja

Akkor mi marad meg, amivel ő zsarolhatna?


:D

2014. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Lehet, hogy azt gondolja, hogy nem tartod annyira jó csajnak/palinak, hogy valaki el akarja venni tőled. De attól, hogy ezt gondolja ez még nem egy normális hozzáállás. Örülnie kéne, hogy megbízol benne és kinézed belőle, hogy nem menne el mással.

Nem értem az ilyet:)

2014. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ha azt is leszarod, hogy ki rakhatja" ha tudom, hogy nem rakja senki, mert megbízok benne, akkor nincs miért féltékenykedni.
2014. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy megbízok benne és nem féltékenykedek. Ezért nem értem.
2014. jan. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!