Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egyszerre szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyszerre szórakozik kettőnkkel v csak a féltékeny ex kavar?

Figyelt kérdés

Egy hete vagyunk együtt, friss kapcsolat. Kaptam egy üzenetet fb-n nemrég egy csajtól, közös ismerősünk a barátom, amiben kérdezi, hogy mi milyen viszonyban vagyunk a sráccal, mert azt gyanítja, kettőnkkel kavar a srác egyszerre. És hogy őt már nem először csalta meg, már végeztek egymással, de elege van belőle hogy büntetlenül kavar több csajjal egyszerre. Megkérdeztem a barátomat, hogy mi ez, szerinte csak a féltékeny exe, egy hónapja vége van, és nem bírja elviselni, hogy neki új barátnője van. Szerintetek? Tényleg csak szart kavar a csaj vagy tényleg lehet benne valami?

25/L


2014. jan. 11. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűbbnek tűnik a féltékenykedő ex, az gyakoribb eset. De a friss kapcsolatod miatt nyilván a bizalom sem épült még ki maximálisan a pároddal. Én a helyedben megkérném a csajt, hogy bizonyítsa be a kavarását a pároddal :)
2014. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
küldött egy screenshotot fb-ról, a baártom van rajta, egy meztelen képet küldött neki. De hát ott ugye a dátumot hogy lehet bizonyítani h nem régen történt ez?
2014. jan. 11. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet mutatni az időpontot is, ha a csaj nem tette, akkor szerintem hagyd a fenébe, valszeg ő hisztizik csak :)
2014. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hogyan? csak órát és percet lehet én úgy tudtam...
2014. jan. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!