Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az a gondja, hogy a barátja úgy akarja maga mellett tartani, hog öngyilkossággal fenyegetősik. Ez nem normális! :S Hogy segítsek ?
2009. dec. 3. 21:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért :)
2009. dec. 3. 21:34
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
öld meg a barátját
2009. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ezzel fenyegetőzik, nyugodj meg, nem lesz öngyilkos. Pont erről beszélgettek egy pszihologusnak készülő emberrel. Ő mondta, hogy a legtöbb ember ezt zsarolásnak felhasználja és figyelemfelkeltésre. Sakkban tartja ezzel, kihasználja, hogy félti a barátnője, nehogy kárt tegyen magába. Hidd el,ha ott hagyja, szépen lassan de biztosan kiheveri.
2009. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mivel fenyegetőzik, ez zsarolás....

Simán lépjen ki a barátnőd a kapcsolatból.

Ha a pasi még is öngyilkos lesz akkor örüljön, hogy megszabadult egy labilis embertől.... De úgysem lesz.. :))

2009. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég komoly dolog... Egyetértek az előttem szólókkal (mármint azokkal akik normális módon válaszoltak és azt írták hogy ez csak zsarolás)! Ugyanakkor ennyi erővel a barátnőd ezt visszafelé is alkalmazhatná a fiúval. Ő is mondhatná neki hogy öngyilkos lesz ha nem hagyja hogy szakítson. Ez egy undorító dolog, hogy valaki ezzel fenyegetőzik. Szépen megmondhatná neki a barátnőd hogy ezzel nem megy semmire, sajnálja, és hogy ne legyen öngyilkos mert ilyen fenyegetőzéssel nem ér el semmit, és viszlát...
2009. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az előttem válaszoló egy barom ...már bocs.Segitséget kér és te meg csak szórakozol.Nem tom neked hogy tetszene ha veled csinálnánk ezt.

Neked viszont kérdező:99,99% biztos hogy csak a szája jár az illetőnek,nem merné megtenni.(van egy olyan mondás hogy amelyik kutya ugat az nem harap)Az igazság az hogy nem tudom hogy segíthetnél te...ezen a barátnődnek kell túllépnie valahogy.Te csak annyit tehetsz hogy mellette álsz történjen bármi. 19F

Nem Dávid vagy véletlen?:)

2009. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy szivasd meg a pasiját, és amikor telefonba vagy levélbe fenyegetőzik rögzítsétek, utána szóljatok a rendőrségnek és/vagy a pszichiátriának és bevarrják az intézetbe egy kicsikét.

21f

2009. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ááááá nem az előttem válaszoló hanem a legelsőőő.

Ne hari:S

2009. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek :) Én mellette leszek, az biztos. (és nem Dávid vagyok :D)
2009. dec. 3. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvenc leszerelő szövegem: rendben, majd viszek virágot a sírodra.
2009. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!