Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
21f
2014. jan. 23. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
rrrrrricsikeeee
2014. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veled szerintem senki se szeretne. :D
2014. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mé nem hagyod békén a népet? menjél beszéj a tükörbe
2014. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de miért?

ismerjetek meg, ha jobban megismernétek, higgyétek el, más képet festenétek rólam.

2014. jan. 23. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Miről??? Hogy milyen szerencsétlen a világ???

Vagy a szipus fantáziáidról, a béna csajozásaidról?


SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD, EMBER!

2014. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy máskor öngyilkossági kísérletet hirdettél meg, amiből nem lett semmi. Ki akarna ismerkedni egy lelkileg labilis kamugéppel? Inkább szedd össze magad!
2014. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Én meghallgatlak. Írjál magadról. De ugye nem ismerkedni akarsz, mert én férfi vagyok!
2014. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de egyedül nem megy.

valaki segítsen.

és ne úgy, hogy tanácsod ad, hanem vegye a fáradtságot és találkozzon velem és legyen a barátom és mondja úgy meg, hogy mit tegyek és, hogy mit csináljak.

2014. jan. 23. 16:02
 9/10 A kérdező kommentje:

minden egyes nap előttem van a flex és itt vannak a gyógyszerek, de nem akarom azt az utat választani, várom, hogy valaki segítsen, mert egyedül nem megy...értitek?

csupán a kiba**tt erős antidepresszánsnak köszönhetem, hogy még nem nyírtam ki magam, amit úgy irt az orvos, hogy megkentem pár ezer forinttal, nem is tudom, hol tartanék ha nem lenne ez a gyógyszer.

na meg volt egy kisebb sikertelen afférom lánnyal, nem jött össze, ez is gallyra vágott most, de látjátok itt vagyok és próbálok találni valakit valaki segít nekem.

2014. jan. 23. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, megy az neten keresztül is. Tapasztalat. Itteni.


Egyszerű: ne légy szánalmas! Ne légy megbotránkoztató! Ne a világ fájdalmadat hirdesd mindenkinek, mint valami próféta.

2014. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!