Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Karácsonyi ajándéköt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Karácsonyi ajándékötlet hiányban szenvedek! Szerintetek ez jó ötlet a rajz a barátnőmröl?

Figyelt kérdés
A barátnőm utálja a karácsonyt (rossz hozzáfűzödő emlékek miatt), és én szeretnék neki adni valamit, ami egy kicsit személyes, és szívesen venné tőlem. Gondoltam arra, hogy rajzolok róla egy képet, mert jól tudok rajzolni. Azt tudom hogy szereti azokat a plüss állatokat, amiket fontos emberektől kap, de én nem akarok még egyet adni neki, mert az olyan ötlettelen volna, (meg olyan utalásnak is tünt tőle, amikor mondta ) és én meglepni szeretném. Szerintetek ez jó ötlet a rajz?
2009. dec. 3. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó, de szerintem inkább kettőtökről rajzolj egy képet. ;)
2009. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak van igaza, annak sokkal jobban örülne, mint sem hogy önmagát nézegesse a falon...

Viszont még annyit elmondanék, hogy nem lenne ötlettelen a plüss, hisz tőled van és elvileg szeretitek egymást tehát fontos ember vagy számára...

2009. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hmmm kettőnkröl? Nem rossz ötlet, erre nem gondoltam, túlságosan is személyes ajándékra törekedtem. A plüss az utalás miatt nem tetszik, pedig ki is néztem neki egy nagyon minőségi, finom és puha ajándékot. Nekem is nagyon tetszett.
2009. dec. 3. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Azt vedd meg szülinapra! Akkor már tuti jól fog elsülni! :)


2. voltam...

2009. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akarod mondani karácsonyra... :)
2009. dec. 3. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem szülinapot akarta irni.... mivel karira jó lesz a rajz (szerintem is nagyon jó ötlet ) és akkor születésnapjára ha majd lesz vedd meg és akkor nem kell majd rajta agyalnod
2009. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ helyettem! :) Igen szülinapra írtam, hogy vedd meg a plüsst!
2009. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ooohh... Mindjárt tisztább a dolog. Rendben, így teszek. A születésnapokat szereti, csak a karácsonyt nem.
2009. dec. 3. 23:12
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha ilyen nagyon jól rajzolsz, nem akarsz minket is lerajzolni a párommal? Persze a részleteket megbeszélhetnénk! :)
2009. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig csak fényképekről tudtam nagyon jókat rajzolni, egyébként nem igazán ültem le mostanában, hogy fejlesszem a tudományom. Régen rajziskolába is jártam, volt kiállításom is, de most nem tudom mennyire lenne jó az a rajz.
2009. dec. 4. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!