Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál? Vélemények?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerem és semmi vita nincs, és eddig mindenben egyet értettünk, de most egy barátnőm kicsit a fülembe tette a bogarat. Mert azt mondta, hogy vigyázzak nehogy kihasználjon. Mondjuk picit fura a szitu, mert még nem mondtuk ki, hogy járunk, mert szerinte nem kell elsietni a dolgokat...

Sok közös programunk volt már, csak sokat dolgozik ő is és én is! Voltunk már együtt bowlingozni, vásárolni, sétálgatni, kajálni. Bemutatott a családjának és a barátjainak is! Persze emellett sokat filmezgetünk..

Eddig én erre nem is gondoltam. Még nem mondtuk ki egymásnak, hogy mennyire szerelmesek vagyunk, pedig én már kezdem nagyon szeretni..Ő folyamatosan szekál, hogy szerelmes vagyok-e, mert ő meg ez a csipkelődös pasi:))) Ő 23 éves, én 19. Eddig 2 komoly kapcsolata volt már..az egyik 1,5 évig, a másik 3 évig. Szerintetek???:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 23. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nem találkoztunk 20 napig, mert el kellett utaznom. Mindennap keresett és sokat beszéltünk:) És ahogy visszajöttem, egyből találkoztunk:)
2014. jan. 23. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bemutat a családnak, akkor már komolyat akar. Aki komolytalant, az 1 hét után tovább áll.
2014. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyha volt 1.5 éves meg 3 éves kapcsolata, nem hinném, hogy kihasznál...a barátnőd meg csalódott a pasikban szerintem, ezért mondhatta ezt. De ettől még ez a srác lehet normális.

Nem minden pasi használja ki a nőket.

Fordítva is igaz ez, tehát nem minden nő használja ki a pasikat.


Persze legyél elővigyázatos, de ne görcsölj, hogy kihasznál-e valaki vagy sem, mert akkor nem fogod boldogan élni az életedet.


Szerintem nem használ ki ez a csávó. :D

2014. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hadd vegyem ki a füledből azt a képzeletbeli bogarat. :)

Miért van az, hogy sok nő sír, hogy nincs rendes pasi vagy férfi, ha meg talál egyet akkor jönnek a tévképzetek, hogy "biztos megcsal, csak kihasznál".

Azt vettem észre, hogy a nők túl sokat agyalnak mindenen és ha valamit hallanak azt azon addig morfondíroznak amíg be nem beszélik maguknak, hogy az úgy is van.

A barátod tényleg kihasznál, de nem téged hanem az időt.

Minden időt kihasznál, hogy veled legyen vagy rád gondoljon.

Legyetek nagyon boldogok együtt! :)

2014. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene hogy nincs kimondva ez, hogy együtt vagytok. Ilyen alapon csak a haverja vagy akivel elmegy ide oda és szexeltek (már ha szexeltek). Elvégre a haverjait is ismerhetik a szülei nem?


Beszéld meg vele, mert nem lesz jó ha mondjuk egyszer meglátod egy másik csajjal, és akkor derül ki hogy miért is ne, hiszen szerinte nem is jártok....

2014. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Drágaságok vagytok!!!:) Köszönöm a válaszokat! De akkor vajon miért nem mondja h együtt vagyunk?! járunk?
2014. jan. 23. 16:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez engem is zavar...mondtam is neki, és mondta h ő nem foglalkozik más lányokkal és én se foglalkozzak más fiúval. Azt tudni kell, h mikor elkezdtünk randizgatni akkor jöttem ki egy zűrös kapcsolatból és mondtam neki, h nem akarok sietni. De ez 2 hónapja volt..lehet h ez a dolgok mögött?
2014. jan. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!