Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátnőm megtudta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőm megtudta, hogy rákos vagyok, elhagyott, vélemények?

Figyelt kérdés

Azt mondta, nem elég erős, hogy végig tudja ezt velem csinálni.

Ilyenkor sírva azon gondolkodok, miért vannak ilyen emberek, és miért ilyen az élet... Tudom jobb így nekem, és nem szerethetett igazán...


2014. jan. 11. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

pffffffffff....szemét mocskos riherongy patkány...nem, inkább féreg.


ezt küldeném oroszba a fekete delfin nevű börtönbe szenvedni.

2014. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
mert gyenge lélek volt!
2014. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
ott az első, ne haragudj hogy ilyeneket írunk de egy mocskos rohadt ri,banc remélem ő is hasonló helyzetbe kerül mint te. sajnálom
2014. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom. Nem vagyok biztos benne, hogy elvárhatod egy "barátnőtől" hogy melletted legyen ebben az esetben. Ráadásul szerintem, ha ő legbelül így érezte, szerintem ez sokkal őszintébb tett volt tőle, minthogy veled marad.
2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rákos vagy és ez a legnagyobb problémád?
2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta voltatok együtt? Hány évesek vagytok? Mert azért az nagyon nem mindegy, hogy ez egy 4 hónapos vagy egy 4 éves kapcsolatban történt. És 16 vagy 35 évesen.



Egyébként szerintem egy fiatal lánytól nem lehet elvárni, hogy éveit áldozza arra, hogy hátha felépülsz. Te elvártad volna?

2014. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én barátként támogatnálak a helyében, de tényleg nem mindenki bírja ki. Hivatásos ápolóknak is megterhelő az ilyesmi egy idő után. Hacsak a társasága nem gyógyít, tőled is önzés elvárni, hogy végignézze.
2014. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom.De ha oszinte volt akkor azzal nem hagyott cserben.Ha ugy erzed,hogy szukseged van ra mint baratra es o akkor utasit el az mar cserben hagyas. Sok sikert es kitartast kivanok a gyogyulashoz!! :)
2014. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aki igazán szereti a másikat, az mellette van a nehéz időkben is. Milyen ember az ilyen? Te jó ég! Az élet nagy igazsága, hogy mindenki visszakapja az élettől, amit adott.

Ne bánkódj miatta, az a nő még csak említést sem érdemel!

Arákból is fel lehet gyógyulni. Körülöttem 4 ember legyőzte a rákot. Neked is sikerülni fog!

2014. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akit igazán szeret az ember, nem terhelné gyakorlatilag a semmiért, és nem átkozza el, csak mert nem bír ki mindent.
2014. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!