Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves vagyok szeretem a paromat, es babat szeretnek . De erettsegim sincs meg van vissza 1 evem kozepsulibol. Velemenyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
taps-taps
2013. dec. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Normalis valaszt nem tudsz irni akkor ne irj ide!
2013. dec. 11. 06:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradj tanulni a gyerek érdekében. Kell neki is pénz, nem?
2013. dec. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Hova sietsz? Önző dolog csak úgy a vakvilágba szülni. A gyerekre nem gondolsz??
2013. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De gondolok , csak annyira imadom es szeretem a gyerekeket ;( ..tudom h kell biztos anyagi hatter meg stb .. De en akkor is szeretnek:/
2013. dec. 11. 06:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel élsz még vagy a pároddal? Ha a szüleiddel, akkor fingod sincs az együttélésről és arról se lesz, hogy kell egy gyereket nevelni. Szóval fogd vissza magad, ne akarj még gyereket. Előbb végezd el a középsulit, legyen egy normális állásod, élj együtt a pároddal minimum 1 évet és majd utána elkezdhetsz a gyerekvállaláson gondolkozni.
2013. dec. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az olyan embernek soha ne kegyen gyereke, aki ennyire nem látja át a dolgokat és nem tud mérlegelni.
2013. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted a gyerekeket, akkor tudatosítsd magadban, hogy szereteted jeléül nem fogsz 18 évesen érettségi nélkül szülni, hiszen az neki sem lenne a legoptimálisabb :)

Tudod...a szeretetért meg is kell dolgozni!

Mióta vagytok együtt a pároddal? Milyen körülmények között éltek?

Szerintem minimum várd meg az érettségit, aztán hogyha pároddal megbeszéltétek az ügyet és ő is hasonlóképpen gondolkozik, mint te, házasodjatok össze, vagy "csak" éljetek együtt, próbáljátok ki, hogy bírjátok egy légtérben 0-24. Sok-sok év után derülnek ki az apróbb dolgok, amiket lehet, hogy az ember nem tud elviselni a másikban hosszabb távon. Tehát a legfontosabb először is az lenne, hogy kiderítsd, valóban a párod az a bizonyos Ő :) Ha ezzel tisztába kerültél, már fél sikernek mondható...ezután következhet az anyagi háttér megteremtése.

Csak arra szeretnélek ösztönözni, hogy próbálj megfontoltan gondolkozni, hogy ne bánj meg később semmit.

2013. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon szeretnél, de a normális élet feltételei mellett tudod csak felnevelni. Nagyon elrontod az életét, és az esélyeit, ha mély szegénységben nő fel, mert nem tudod biztositani a körülményeket.

Ez nagyon nagy hiba az életedben, és nincsen visszaút ha megszületik, ő már megvan.

Ne csináld ezt!

2013. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem szereted a gyerekeket. akkor egy művelt, képzett anyukát adnál nekik
2013. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!