Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok és jóképű srácok is!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és jóképű srácok is! Ti miért álltok össze kövér csajokkal? O. o Ezt nem tudom felfogni, hogy mit esztek egy olyanon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem voltam kövér lánnyal és nem is tervezem, egyszerűen nem tetszenek, de a csontváz lányok sem (akik elvileg a mai nőideált jelentik).


De te, kérdező, taszítasz. Felszínes vagy és nagyképű, azt hiszed te valami kivételes ember vagy. Legalábbis ezt szűrtem le a kérdésedből...


Mindenkinek más jön be, ezt nem kell felfogni, ezt el kell fogadni...


Gondolj bele, hogy rajtad mit esznek a palik (ha lány vagy)? Valaki a vékony lányokat szereti, van aki a kövéreket, van aki a kettő közöttieket, de mondom még egyszer, hogy mindenki mást...de akkor is a belső a fontosabb (ha már megismertél valakit, mivel a külső vonzz először).

2014. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
gondolom, mert Ők is fel tudnak öltözni igényesen és csinin. Szerethetik a szexet, a testüket. Van a fejükben önmagában gyönyörködő döglött molylepkén kívül más is, mert lehet jó humoruk, szívük és sorolhatnám. Tudod(?), ami egy igaz kapcsolathoz kell
2014. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10# Ne használj ilyen szakszavakat, mert a végén még félreérti :D
2014. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 18/L vagyok és kövér még sincs pasim. Nem cigizek,nem bulizok, nem dohányzok, nem is trágárkodok. Mindenki azt mondja milyen kedves vagyok közben meg mégis csak a borító miatt nem lesz kapcsolat.
2014. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!