Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnak a fiatal és 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak a fiatal és 30-as éveik járó, de nem jóképű (nem kövér) orvosok is, hogy majdnem mindnek jó kisugárzása van és odáig vannak értük a nők?

Figyelt kérdés
Nem kell ahhoz jóképűnek lenni, hogy sok nőnek tetszél ezt is látom.Persze ehhez orvosnak kell lenned, vagy mondjuk főiskolai tanárnak, hogy ott legyen a neved előtt a dr. rövidítés. Egyszer az egyik főiskolai tanárom is mondta, hogy elég ha csak kicsit szebb az ördögnél, akkor van esélye a nőknél. Elég ronda vörös férfi a tanárom, vörös szakálla is van, de ugye sportos, mert földrajz tanszéken tanít és szervez túrákat, terepgyakokat külföldre is. Van egy nagyon de nagyon szép felesége és gyereke is. Persze azt nem mondta, hogy mivel dr. lehet ez lehet olyan vonzó tényező. De van ilyen állatorvos ismerősöm is, alacsony, nem helyes de mégis azt a nőt kaphatja meg, amelyiket akarja. Hogy van ez akkor? Van ami felülírja a külsőt is? Lányok?
2012. nov. 6. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia, nők iránti tisztelet, kedvesség, határozottság, figyelmesség. Ez mind felülírja a külsőt.
2012. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A dr. biztos, hogy nem érdekelne, viszont az igen, ha egy intelligens, értelmiségi emberről van szó.

Fontosabb, mint a kinézet.

2012. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy még azt hozzátenném, hogy nagyon vicces: tele van minden olyan kérdésekkel, hogy miért csak a külső számít a lányoknak, és, ha leírom, hogy nem így van, lepontoznak, meg leszólnak, hogy hazudok.

Neked meg pont az a bajod, hogy nem a külső számít? :D Hogy van ez? :D


Amúgy igen, a belső számít, az intelligencia, a kiállás, az, hogy komoly, felelősségteljes foglalkozása van, értelmiségi... Nem pedig az, hogyan néz ki.

Lehet, ha ehhez a kérdéshez írom le, jobban elhiszik, mert most ezek szerint pont ezért vagyunk mi nők szemetek...

2012. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ami felülírja a külsőt, igen, ilyenek a magabiztosság, erőt sugárzó fellépés, intelligencia. Az orvosokról általában az a kép él az emberek fejében, hogy segítenek az embereknek, empatikusak (na nem mind) okosak, magabiztosak, erőt sugároznak, hisz embereket gyógyítanak meg, élesztenek újra. Általánosságban vonzó tulajdonságokkal ruházzuk fel az orvosokat, mi nők. Mint a férfiak az ápolónőket. Ezért lettem ápolónő. ;D
2012. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is akármikor leírom, hogy nem a külső érdekel, hanem a kisugárzás, stb., hazugnak neveznek. Engem sokkal jobban vonz az intelligencia, az empátia, a határozottság. Végül is én is egy értelmes nő vagyok, ugyanezt elvárom a páromtól is. 22l
2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze intelligencia, mikor a legtöbb leszarja a betegét, ha nem megy a boríték a zsebébe.

Itt inkább a pénz dominál.

Nézd meg a nők körében a legnépszerűbbek a plasztikai orvosok, ők keresnek a legjobban.

2012. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!