Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha azért szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azért szakítok a pasimmal, mert kiderül, hogy csóró, ráadásul a szüleivel él?

Figyelt kérdés

A kérdés figyelemfelkeltésre írtam. Fiúk, akik a pénzük miatt frusztráltak, most elárulok egy kis titkot: 3 évig jártam egy gazdag francia fiúval, 4 évig egy gazdag magyarral. Azt hiszitek pénzzel tejfel az élet?

Gazdag fiúm: - mindene megvolt, ezért semmit nem tudott értékelni, egyre nagyobb dolgok kellettek, amik boldoggá tették őt

- zavart, hogy nem egyenletes arányban szálunk be a költségekbe, őt nem érdekelte, de a családdal volt konfliktusom, hogy én az ő pénzén élek

- veszekedésnél mindig zsarolt, hogy övé a ház övé a kocsi, bármikor kidobhat

- lenézte a többieket

A legjobb párosítás a gazdagság, becsület, szerelem. A szerelem az alap, a becsület az ablak, amin keresztül viszonyul a világhoz, a tető a gazdagság. Mindenki állitsa sorrendbe, hogy ő miből építené fel az otthonát. És nem siránkozni kell, hanem meg kell keresni a tetőtérhez/padláshoz való lépcsőt, legyen az egy külföldi munka, vagy vállalkozás. Senki oldalán nem éreztem olyan jól magam, mint a bizonyos szegény fiújén. A pénzéhes lányok olyanok mint a kemény cölibátusos gyermektelen pap. Senki se látott még olyat, mégis mindenki annak hiszi őket


2014. jan. 23. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez most mi?
2014. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

szerintem nem.

végül is magadra is gondolnod kell. gondolom olyan pasit keresel, akivel hosszabb távra tervezel, és akkor fontos az anyagi biztonság.

legalábbis szerintem


L.

2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sok itt az onbizalomhianyos fiu ferfi, gondoltam ez nemi erot ad nekik.
2014. jan. 23. 18:38
 4/20 A kérdező kommentje:
4 evig egy szegeny magyarral, bocsanat, elirtam
2014. jan. 23. 18:39
 5/20 Költőnő? ***** válasza:
aki azt akarja hinni, h a nők pénzéhes ribizlik (és lássuk van ilyen épp elég... Egy is több annál, mint amennyi kéne), azt egy ilyen példa nem fogja meggyőzni
2014. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%

Na a nők nem a pénzre mennek mi ? Ezek után ne halljam ezt.


Te figyelj kérdező. Irdatlan buta vagy , őszintén.

Igen kell egy anyagi háttér a férfiembernek , hogy meg lehessen alapozni a jövőjét. Na és te mennyit keresel vagy mire fel? Kitartott riherongy akarsz lenni or what?


Te milyen becsületről beszélsz? Ez nem a lovagkor. Erkölcse legyen az embernek könyörgöm..

A szerelem nem az alap , hanem az egyik legfontosabb dolog ami szükséges egy jó kapcsolathoz.Mondjuk egy pasi csóró , de szereted és törekszik arra , hogy legyen egy jó állása. Kidobnád?

2014. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Aki azt akarja hinni, az azt hiszi. En szegeny csaladbol szarmazom, az ismeroseim nagy resze rossz anyagi helyzetben tengodnek, megis mindenki hazas, van elettarsa, baratnoje.

Aki nyitott, jo szemelyisege van, az barmit elerhet.

2014. jan. 23. 18:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, gáz.
2014. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem erted mit irtam ki.
2014. jan. 23. 18:42
 10/20 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy a szegeny ferfiak mellett ervelek, akik viszont harcolnak, hogy megadjanak mindent a csaladjuknak.
2014. jan. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!