Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem született jóképűnek, nem nőtt megfelelően magasra, akkor tényleg az van, hogy bármit is vesz fel, bármilyen ápolt is (legyen csak ápolt, mindig az megy itt orrba-szájba), van rendes munkája, akkor is elutasítják a lányok?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom magamon és sok hasonló társamon közel a 30 hoz.
2014. jan. 23. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen tapasztalom ugyanezt.
2014. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tömör válasz: nem.

Hosszan kifejtett válasz: valószínűleg a felsoroltakon kívül más hibádzik. De nyilván egyszerűbb másokat hibáztatni a saját sikertelenségünkért. Én meg ezt tapasztalom. Sok társamon is, így közel a 30-hoz. :/

2014. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azon töröm magamat, hogy boldognak, mosolygósnak tűnjek, minden fizetésemből félreteszek (takarékoskodom), egy másik részéből rezsi stb, a többit meg jó ruhára költöm. Tényleg jókra. Mégsincs eredménye, pedig próbálkozok a lányoknál. A testem az sportos, mielőtt valaki azt mondaná, hogy irány a kondi. Az arcommal nem stimmelnek a dolgok, magasságom az elfogadható (176 cm), de jobb lenne 185 cm. De ha belegondolok, hogy egy 170 alatti srácnak még rosszabb lehet, akkor persze nem panaszkodom. Mondom úgy, hogy közel a 30 hoz nem volt még párom és már elég rosszul érzem magamat miatta, mert azért ne ez a megszokott ilyen korban. Az valahogy nem ér semmi, hogy szedd össze a tökeidet és menj le bulizni, nekem nem jön be.
2014. jan. 23. 20:32
 4/18 anonim ***** válasza:

Én meg nem azt látom, hogy csak a legjóképűbb 30-asoknak van párjuk, úgyhogy nyilván nem minden esetben van így.

Viszont nyilván ha valaki a külsejével nem tudja felkelteni a másik nem figyelmét, akkor máshogy kell.

2014. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdező küldj már egy képet. Tényleg már nagyon érdekelne, hogy milyenek itt azok a srácok, akik ennyire lehúzzák magukat itt.
2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem hibáztatok másokat semmiért sem, csak úgy érzem én megtettem majdnem mindent, ami tőlem telik. Ettől jobbat nem tudok kihozni magamból, főleg hogy már 20 közeli vagyok, nem leszek már fiatalabb. Próbálkozok, de ez kevés. Van rendes állasom, albérletben élek egyedük, önellátó vagyok, rendes autóm (10 éves Skoda Octavia, 90 ezer km, szinte karcmentes) és sorolhatnám. Persze nem ér semmit az anyagi dolog és nem is ezért írtam le ezeket, csak azért, hogy nem ez lehet a fő ok.
2014. jan. 23. 20:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Baromság! Kishitű vagy Jó duma, és önbizalom (már majdnem túlzott mértékben, de nem szabad túlzásba vinni)! Hidd el, bejön! 27/f
2014. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kopaszodom is, megmondom őszintén ez is nagyon zavar legbelül.
2014. jan. 23. 20:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Olyan hitelesen adjátok elő a sírást, hogy majdnem el is hiszem, de aztán lemegyek tíz percre a kutyával, és borul az egész. Olyan nyikhaj (nem sértés, én is vézna vagyok), ragyás képű, zsíros hajú, ocsmány arcú embörkék (esetleg ezen tulajdonságok változatos keveredése) is mászkálnak csinos nőkkel, hogy utánuk fordulok meg, hogy ez komoly, és nem a lányok után.
2014. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Apa, nekem vannak olyan ismerőseim, akik oly ocsmányak, hogy lucifer is telerakná a gatyáját tőlük. Nem adnak magukra, elhízottak, és ráadásul alacsony is az egyik. Mégis mindig van nőjük. A kisugárzáson sok múlik, lévén, h még csak nem is gazdagok. Szal a viselkedséeden kék tuningolni, nem ruhákat venni...
2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!