Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés

A: te vagy jobban szerelmes a párodba.

B: ő szerelmes jobban beléd.

De mindketten szeretitek egymást, ezt szögezzük le, csak az egyikőtök jobban. Melyik lehetőségnél lennétek boldogabbak?

Aki nem tud dönteni, légyszi ne írjon.


2014. jan. 23. 20:49
1 2
 11/13 Heiszenberger Márta. ***** válasza:

Csak még annyit,hogy miért gondoljátok,hogy az a biztonságos,amikor a másik szeret jobban?

Hiszen nem tudhatjátok mikor jön el az a pont,amikor már nem ő szeret jobban.Innentől kezdve pláne nem biztonságos.

Saját magadban és az érzéseidben mindig biztosabb lehetsz.

És az nem zavaró,hogy Ő szeret jobban?Hogy tud jobban szeretni?Nem kezd el az emberben dolgozni a gondolat,hogy én is tudnék jobban szeretni.Nála nem tudok jobban szeretni,ergo őt nem tudom jobban szeretni,de mást hátha tudnék?

2014. jan. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most vagyok a 3. kapcsolatomban, mindig szerelmes voltam, de akkor is éreztem, hogy a másik fél valahogy jobban szeret.

És ez látszik is gyakorlatilag minden téren, mindig ők tesznek értem többet, meg egyszerűen bennem van, hogy szinte bármit megtehetek (persze nem teszek semmi rosszat attól még), de valahogy érzem, hogy én irányítom az egészet, vagyis az én kezemben van a kapcsolat.

És ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon jobb lehet-e az, ha én lennék az a fél, aki jobban szeret.

Bár lehet, hogy én alapvetően túlságosan önző jellem vagyok ehhez, hogy erre képes legyek.

2014. jan. 24. 06:53
 13/13 Heiszenberger Márta. ***** válasza:

Meg szerintem csöppet racionálisabb vagy az átlagnál.

Ez persze nem rossz.

Bár nem is biztos,hogy jó.

És Te lennél a nő?

2014. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!