Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha egy lánynak az lesz férje akivel elvesztette a szüzességét (szóval rajta kivül nem volt másik partnere)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mit gondolnék? Egészségére, sok boldogságot :)
2014. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám is ilyen. Na és akkor? Akiknél így van ők nem emberek??
2014. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy mit gondolotok hogy szerintetek jól va ez így vagy nem feltétlen nem hisztiek hogy hosszú kapcsolat lesz mert az ember "nem élt ki magát" stb
2014. jan. 24. 11:01
 4/18 anonim válasza:
45%
Szerintem attól is függ hány évesen akar házasodni. Nagyanyámék idejében még elvileg ez volt a "divat" h házasságig no szex és fiatalon házasodtak. Nagyim pl 16 évesen már férjnél volt és gyereket is szült. A mai világ más. De tökmind1 személyes véleményem az, hogy én biztos nem csinálnék ilyet. Nem kefélek összevissza de azért élvezem az életet és örülök annak hogy tudok tapasztalatokat szerezni. Meg ugye most az első pasi...mivan ha aztán megunják egymást de már férj és feleség akkor elválnak? vagy élnek egy car házasságban? de ezt mindenki maga dönti el végülis meg neveltetés kérdése valakinek nem gond, nekem biztos az lenne :D
2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megértik egymást az ágyban is, akkor hurrá. Ha nem igazán passzolnak, akkor előbb vagy utóbb másfelé kacsintgatnak (vérmérséklettől függően), vagy elválnak útjaik.
2014. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát én vagyok 19 a barátom 27 éves lesz. 3 éve vagyunk együtt. Az összeköltözést tervezzük (anyagiak miatt még nem élünk együtt) és a barátom el akar venni lassan feleségül is. 16 éves voltam ő meg 24 mikor összejöttünk. Nekem ő az első..
2014. jan. 24. 11:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kiélés/nem kiélés kérdése.

Mindeki úgy éli a szexuális életét, ahogyan akarja.

Az a fontos, hogy ne prekocepciót gyártson magának előre, az eredményt magátra kéynszeritve akkor is, ha az vágyaival ellentétes, mert nettó baromság.

Ha egy egészséges vágyú nő holnap kitalálja, hoyg márpedig ő kipróbálja egy focicsapattal egyszerre, akkor hajrá, ez a vágya, tegye. Ha ő olyan tipus, hogy csak szeelemből csinálja, és szeretkezik a párjával, de szakitanak később, hát istenem. Ha pedig beleszeret valakibe, akivel leél egy életet, és ebben ő életet végig boldog, akkor egészségére.


A lényeg, hogy azt ne csináljuk, hogy szüzike a személyisége, de valami elmeroggyant tanács/prekoncepció miatt elmegy, és egy orgiában összeszed pár kellemetlen élményt, és azt se csináljuk, hogy élné az életét, és éppen két nagyfarkú feketére végyik, de elfojtja, és magárak ényszerit mondjuk valami vallási marhaságot. A lényeg, hogy a nemi életét úgy élje, ahogy neki jó!

Ha meg neki jó, akkor egészségére. Csak ne akarjunk már filozófiát gyártani, hogy miért jó másnak ami nekünk, mert ez nettó baromság. (tipikusan legyen a szűz a lány, vagy ha kipróbálja a focicsapatot, automatikusan ribizli)

Erre szoktam megkérdezni, hogy oké, neki igy jó, neked meg mi a f-- közöd van hozzá? :))))

Egyszóval alkati kérdésre ne húzzunk általános modellt, mert ostobaság :)

2014. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

A sok tapasztalt bohóc, hogy osztja az észt :)

Teljesen egyértelmű, hogy hosszútávon baj lesz belőle,főleg olyan 30 fölött.

A falat fogod kaparni.

Akiket ismerek mind ez lett a vége, plusz apám meg nagyapám is ezzel volt mindig, hogy "szűz nőt" nem szabad elvenni feleségül!

2014. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Jah és még annyit, hogy a 2-es hozzászólónak üzenem, hogy az hogy nagyanyád nem kötötte az orrodra az nem azt jelenti, hogy nem volt semmi.
2014. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

11:23


Na mer belőled a tapasztalat szól. kis pelyhesp*csű



Kérdező: Semmi baj sincs ezzel! Nem mindenkinek van szüksége "kiélésre"

2014. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!