Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedély vagy józan ész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedély vagy józan ész?

Figyelt kérdés
szeretem a barátomat, de van egy másik srác, akihez sokkal inkább vonzódok, szerelemhez közeli érzések fűznek hozzá. Sok bennünk a közös, szerelemmel szeret engem, de a kapcsolatunknak nem lenne nagyon hosszú jövője, mert nagyon különbözőek vagyunk. A mostani barátom egy nagyon szuper ember, nem szerelmes ő sem, de szeret engem, vele akár a jövőmet is el tudom képzelni.
2009. dec. 4. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a 2. mondatodat. Az elején azt írod, hogy "sok bennünk a közös", majd a mondat végén ugyanerről a fiúról: "nagyon különbözőek vagyunk"??


Hány évesek vagytok? Nem mindegy, hogy 15 vagy 35 évesen teszi fel az ember ezt a kérdést... Ha tini vagy, vagy a barátjától különélő huszonéves, a szerelmet válaszd szerintem - mert akkor még fiatalok vagytok nagyon, és ha egyikőtök sem szerelmes, valamelyikőtök előbb-utóbb félre megy, szóval ez esetben biztos, hogy csak pazaroljátok egymás idejét. Ha viszont együtt éltek, van közös lakás, egzisztencia, stb. és amúgy jól kijöttök a mostani pároddal, akkor már húzósabb a kérdés.

2009. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább próbáld meg a különböző csávót. Olyan emberekbe leszünk szerelmesek, akik különböznek tőlünk, hogy megtanuljuk őket elfogadni. Ha elfogadjátok különbözőként egymást, akkor olyat éltek meg, amit mással nem.
2009. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én erre annyit tudok válaszolni, hogy én már két éve élek boldog kapcsolatban egy olyan emberrel akivel mikor megismerkedtünk semmi közös nem volt bennünk. Persze az összecsiszolódás egy ilyen kapcsolatban nehezebb az átlagnál, tovább is tart. De idővel egyre több lesz bennetek a közös.

2009. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!