Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim meghívott h ma este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim meghívott h ma este az egyik haverjával bulizik és szeretné ha én is mennék velük, Megbeszéltük, h megyek, Erre ma egész nap nem keres, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?(friss kapcsolat)

Az milyen már ha én írok neki este 8kor, hogy na mi van elfelejtettél??Nem neki kellett volna keresnie, hogy akkor felvesznek itt és itt? Szerdán még nagyon azt mondta h menjek velük...


2014. jan. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel, lehet a balesetin fekszik... pl.
2014. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi nem?
2014. jan. 24. 19:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném h a baleseti feküdne, semmi baja, csak szarik rám... de ezzel az a bajom h akkor ne hívjon itt vagyok elkészülve már 3 órája...
2014. jan. 24. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvigyelek?

Elviszlek!

2014. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem szerda van.
2014. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jöttél össze megint egy gyökérrel aki sz@rba se vesz. Akkor edd meg amit főztél.
2014. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!