Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nemsokára 3 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nemsokára 3 évet töltjük. ő 23/L én 20/F tényleg elrontottam az egész kapcsolatunkat ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt tehát a kapcsolatunk alatt volt egy lány aki kb. 1 hétig bejött nekem, fantáziálgattam milyen lehet vele de ez nem tartott tovább 1 hétig és semmi nem történt a lány nem tud semmit, viszont a barátnőmnek elmondtam mert gyötört a lelkiismeret furdalás...azóta sokszor balhéztunk ezen sokszor felhánytorgatja a múltat és azóta nem tud megbízni bennem...egyébként tényleg nagyon szeretjük egymást amikor nincs semmi gond nagyon dúl a love :) de amikor valami kis gebasz van egyből felhozza mi történt 2 évvel ezelőtt és bebeszéli magának, hogy azzal a lánnyal minden jobb lenne vele minden könnyebb lenne stb. leragadt a múltban és nem bízik bennem egyáltalán..azóta egyébként tényleg nincs senki a barátnőm az egyetlen az életemben vele akarok megöregedni és Ő is így gondolja, HA éppen nincs balhé :( mit tudnék tenni vagy mondani, hogy végre elfelejtse ezt? elhiszem, hogy nem könnyű ez neki de így, hogy 2 napig boldog és utána idegbeteg ez így nem jó és nem akarom tönkre tenni őt...egyszer már szakítottam vele emiatt mert nagyon összevesztünk mert felhozta betelt a pohár és nagyon rosszul viselte tehát nagyon szeret csak ezt a problémát kéne valahogy megoldani...
2014. jan. 13. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem te tisztességes voltál, ez az ő szegénységi bizonyítványa...

Bár igaz a mondás, hogy amiről nem tud nem fáj, de akkor is tisztességesnek gondolom, hogy elmondtad.

2014. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az asszony kiváltsága az önfeledtség" - vagy valami ehhez hasonló lényegű hangzott el egy filmben. Önzőnek hangzik, de hosszú távon igaz. Ha akkor inkább szenvedsz egy kicsit a lelkiismereteddel, és magadban tartod, akkor a barátnődnek sem okoztál volna fájdalmat, és egyedül te bűnhődtél volna meg érte - így neki is fájt, és mindketten isszátok a levét.

Nem akarlak azonban ezzel elkeseríteni, épp csak kiemelném, hogy ez egy jó drága tanulópénz volt, de remélem tanultál belőle, és nem csak hogy legközelebb inkább hallgatsz, de egyáltalán meg sem fordul a fejedben más nővel fantáziálni (több meg aztán pláne).

Tenni ezzel semmit sem lehet, minél jobban rágörcsölsz a témára, ő annál gyanakvóbb lesz. Néha, ha már úgy érzed, túl sok, ültesd le, és mondd el neki komolyan, hogy mit érzel, és hogy soha nem csalnád meg.

Ha tényleg vele szeretnél megöregedni, akkor az idő a segítségetekre lesz. Évek múltán, ha már el is jegyezted, feleségül is vetted, jó eséllyel elhiszi majd végre, hogy komolyan gondolod, és felhagy a görcsös bizalmatlankodással.

2014. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt a barátnőd a ludas... nem értem miért akad ki, ennyire nem bízik magába? Ő soha nem gondolt még senki másra?


Egy erős, stabil kapcsolatban beleférnek az ilyen őszinte vallomások. Én is mindig elmondtam a páromnak, ha valaki nagyon tetszett, és ők is mindig elmondták, ha valakiért nagyon oda voltak miközben jártunk. A hormonok működnek, attól mert kapcsolatban vagyunk.


Én leülnék beszélni a barátnőmmel, mert vele hatalmas gondok vannak. Teljesen korrekt voltál, és nem szép dolog ezzel visszaélni. Ennyi erővel én is hatalmas bűnöket tudhatok magaménak, mert én nemcsak 1 hétig álmodoztam 1-2 férfiról a kapcsolatomban.

2014. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem teljesen komplett, de főként a barátnőd nem az. Te: csak fantáziálgattál, nem tettél semmit! Minek kellett ezt elmondani?

Ő: hát úristen. Milyen világban él? Nem született még olyan férfi szerintem erre a bolygóra, aki soha ne fantáziált volna valamilyen szinten más nőről, mint aki éppen a barátnője/felesége. Nem csaltad meg! Lett volna lehetőséged, de nem tetted, nem akartad. Min van kiakadva??? Ez teszi tönkre a kis életét? Mit szólna hozzá ha valaki egyszer tényleg megcsalná? A barátnődnek komoly problémái vannak, megkockáztatom, hogy szakember segítségét kéne igénybe vennie, mert komoly önértékelési gondokkal küzd. Így nem fogtok együtt megöregedni. Ha nem hajlandó változni, akkor teljesen felesleges vele maradnod, pokollá teszi mindkettőtök életét a hülyeségével.

Amúgy mi is beszéltünk már a pasimmal ilyenekről, hogy volt-e vagy van-e valaki, aki tetszik, nyilván van. És itt jön a képbe a bizalom, mert ennek ellenére meg sem fordul a fejünkben, hogy bárki bárkit meg fog csalni. Nem csak benne bízom, hanem magamban is. Többet érek annál, mint sem érdemes legyen neki kockáztatni a kapcsolatunkat, ha meg mégis, akkor az nem az én bajom. Továbbá tudom, hogy nekem is bejön más, de mégsem teszek semmit, ergo ezt a viselkedést feltételezem róla is. -->Mindenki saját magából indul ki.

2014. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent bebeszél magának..hogy azért nem csaltam meg mert a biztost nem hagyom ott a bizonytalanért...borzasztóan önbizalom hiányos és én sem tudok segíteni ezen hiába bizonygatom, mondo is megszeretgetem akkor éppen elhiszi de utána magától eszébe jut ez az egész és bebeszéli magának, hogy ő nem felel meg nekem van tőle szebb hozzá teszem gyönyörű, csinos a párom és ennek ellenére retteg, hogy elhagyom amiatt a lány miatt...a gátlásait sem tudta leküzdeni ennyi év alatt szexben...:( soha nem láttam még meztelenül mindig félhomályban vagy sötétnen akar mindent és nagyon szégyenlős...tényleg nem tudok már mit kitalálni és csodálkozik, hogy könnyen véget tudnék vetni ennek a kapcsolatnak...néha tényleg könnyen menne..
2014. jan. 14. 08:03
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

" ez az ő szegénységi bizonyítványa... "


Mi van? Nehogy már még a csaj legyen a hibás amiért a pasija másról fantáziált, és ezért bizalmatlan...


Én értem egyébként hogy mi a baja a barátnődnek. Gondolj bele. A pasija bevallja neki hogy volt időszak amikor megkívánt egy másik nőt, fantáziált róla.... És ha ilyen dolgokat éreztél más iránt, akkor a barátnőd azt gondolhatja, hogy mégse szereted annyira mint mondod.


Nem véletlenül éreztél bűntudatot!!!


Meg kellene beszéljétek, hogy meg tud e bízni benned ezek után, mert ha nem akkor véget fog érni a kapcsolat.


27/N

2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jan. 14. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi lett volna, ha Ő mondja el neked, ennyire vágyakozott egy férfi után és elmondta volna, hogy bizony fantáziálgatott is Vele! Nagyon nagyon bánthatja Őt ez a dolog!
2014. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már az is megtörtént :( 1 éve kb volt egy fiú...a telefona háttere volt a srác kocsija én számon kértem mire fel van ott az a kép..elmondta, hogy bejött neki de nem volt semmi tehát az volt mint velem azzal a lámnyal..
2014. jan. 14. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Mizujs veletek,együtt vagy még a féltékeny csajjal?
2016. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!