Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem szar ha valaki kajálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem szar ha valaki kajálás után egy órával smárol?

Figyelt kérdés

Mert holnap megyünk vendégségbe ebédre és utána fogok találkozni barátommal, és nem tudok előtte hazamenni fogat mosni, mert nem lesz rá időm.....Nem lesz szar így a csók??

Fontos!!!



2014. jan. 24. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor egy erős tejfölös gyros se árt meg.
2014. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rágózzál az úton, vagy vidd magaddal a fogkefét a retikülben, vendégfogadóknál is van mosdó, nem?
2014. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be rágót, nem olyan mint a fogmosás, de segíthet.
2014. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja a házastársak sose esznek szex előtt, hát az undi...
2014. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogkefet tudsz magaddal vinni barhova. Akarhol is fogsz enni, mosdo biztosan van. De vihetsz magaddal szajoblitot es szajsprayt is. Ragozhatsz.


De amugy Te normalisan nem szereted az eletet? :) Ha normalisan apolod magad a hetkoznapokban, akkor nem hiszem, hogy a kedvesednek problemat okozna, ha nem fogkrem illatu a szad.

2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es a punciddal mi lesz? :)
2014. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rágó és el van intézve.


Am én sokszor még kajálás közben is szoktam smárolni. :D

A csokiban nem szeretem a mogyorót, és "olyankor" átadom a barátomnak.

2014. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!