Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekem már van egy alap izomtöm...

Nekem már van egy alap izomtömegem de háj borítja hogy tudom a legjobban elérni azt hogy szép szálkás testalkatom legyen de rendes kajálás pénzem nincsen mert az összes pénzem elment az izomtömeg építésére :/?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül nagyon nagy lesz az izomveszteség diétánál.
2014. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szamold ki mennyi kaloria kell neked egy nap es ebbol vonj ki 500-at. Probalj meg feherjebol legalabb 1g-ot bevinni tskg-onkent. Majd zsirbol kv 0.7 g-ot tskg-onkent. A maradek kaloriat pedig ch ch ch csak ch. Igy rengeteg energiad lesz es nem fogsz gyengulni a teremben tehat kemenyen tudsz edzeni es megtartod az izmod nagyreszet. Ja es a ch filleres dolog.
2014. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minőségi étrend nélkül sehogy nem tudsz "leszálkásodni"... Ha elkezdesz koplalni akkor az izmok is leépülnek úgyhogy más megoldás nincs csak az étrend
2014. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!