Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélhetek az előző pasijaimr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélhetek az előző pasijaimról a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves lány vagyok, és a vőlegényem az őrületbe kerget. Szeretné tudni, hogy ki, mi volt előtte. Nekem 15 szexpartnerem volt (partiban is voltam), de az első kettőt vallottam csak be, de szerintem érzi, hogy van még valami. Már sokszor beszéltünk róla, de nem nagyon akarja elhinni. Neki csak 2 kapcsolata volt. Kezdek összezavarodni, de így, főleg az esküvő előtt nem akarom elveszíteni. Kérlek segítsetek, talán a ti tapasztalataitok alapján rájövök, hogy mit kell tennem.


1. Hány partnered volt, és menyit mondtál meg neki?

2. Ő is sokat faggatott az exeidről?

3. Ha füllentettél, és mégis sokat faggatott, akkor is ragaszkodtál az eredeti füllentéshez, és őszintén, igaznak adtad elő újra, és újra?

4. Szerintetek el tudná viselni az igazat?

5. Volt aki többet, durvábbat mondott a valóságnál?

6. Ha elmondom az igazat, akkor elfelejti a témát?


Azt tudom, hogy mindenki más, ezért kérem, a saját történetetekről is írjatok, hogy minél könnyebben tudjak dönteni. Nagyon szeretem, de megőrjít.

Aki tud az segítsen.

Kort és nemet is írjatok lécci.



2014. jan. 25. 00:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
de itt az arányokkal vannak a bajok adott esetben a csaj 15-el büszkélkedhet a fiú 2-3-al, és ez nem egyedi eset ilyenből Dunát lehetne rekeszteni, ugye a férfiak a perverzek meg állandóan csak kefélünk mi?
2014. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Hát csak én vagyok ilyen h..e, hogy hazudtam, hogy fogok ebből kijönni?"


Reméljük mindketten jól jöttök ki belőle. Ne csak magadra gondolj, hanem a párodra is, ha már házasodni akartok. Szerintem mondd el neki, és ha kiakad akkor esedezz térden állva. Ha nem akad ki akkor meg szerencséd van.

2014. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szóval én szurkolok, hogy jól jöjjetek ki belőle, de szerintem csak az őszinteség segít. Mert egy kapcsolatban a bizalom azon alapul, hogy hisztek egymásban. Viszont a hitet egy ilyen hazugság teljesen lerombolhatja a bizalmat. Szóval szerintem most mondd el még, amikor csak a kapcsolatotok forog kockán, és nem mondjuk egy közös család, vagyon. Szurkolok, hogy jól jöjjetek ki belőle mind a ketten :)
2014. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
pontozzatok le, de én el nem mondanám. semmi köze hozzá! kivéve, ha elkaptál valami betegséget.
2014. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 És te mit mondtál neki, hazudtál, vagy elhallgattál valamit?
2014. jan. 25. 01:18
 16/19 anonim ***** válasza:

semmit sem mondtam, csak annyit, hogy volt hosszú kapcsolatom és nem vagyok szűz. mindig védekeztem, nincs nemi betegségem és egyikkel sem tartom a kapcsolatot.

és nála sem vagyok kíváncsi ennél többre. ezek a leglényegesebb dolgok az ő szempontjából, más nem tartozik rá.


nem a múlton kell rágódni, hanem a jövőre kell koncentrálni. én ezt így gondolom. hidd el, van olyan ismerősöm, akinek az életében 2 pasi volt és a 2.pasi azóta is ku*rvázza, mert annak a fiúnak ez a lány volt az első. szerintem ez undorító és semmi köze hozzá. egy pasi bármikor ku*rvázhatja a nőt, ha úgy tartja kedve.


én a helyedben semmit sem mondtam volna neki, azt sem, hogy 2 pasival voltam.

2014. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
építsd hazugságra a házasságod ribi! :)
2014. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el, én nem hiszek abban hogy házasságban van "magánügy". Én képtelen lennék magamban tartani, még akkor sem ha nem kérdezősködne.

Elmondod, tudomásul veszi, de ha szeret és tudja hogy szereted, akkor nem hiszem hogy lesz probléma.

Igazából mitől félsz?

2014. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mondd neki azt, hogy téged nem érdekelnek az exek, lezártad a dolgot, még gondolni sem akarsz rájuk, neked a jelen a fontos, nem fogsz visszanézegetni, mert semmi jelentősége nincs számodra a múltnak, csak Ő van, vele akarsz lenni életed végéig.


Bárcsak az én párom is ezt mondta volna, mikor rákérdeztem az exekre. A mai napig bánom, hogy faggattam. Rossz volt hallani, tüske volt a szívemnek!

2014. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!