Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha egy haveri összejövete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2012. aug. 6. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Én nem nevezném a vőlegényemnek ilyen viselkedés után...
2012. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Véleményem szerint te vagy túl önző. Persze betegség és betegség között is kell lenni különbségnek.

De úgy gondolom, hogy a te "szobafogságod" nem kell, hogy a párod szobafogsága is legyen.

Valószínű meg tudta ítélni, hogy magadra hagyhat-e.

2012. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Nézd, nyilván azért lettél a menyasszonya mert legbelül élvezed, hogy így bánik veled.


a nőknek fontos a macsóság, és a rosszfiúság. szerintem örülnöd kéne, mint majom a farkának, hogy egy ilyen vagány srácot kifogtál!

2012. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Most őszintén, mit tud ilyen helyzetben kezdeni veled? Otthon szenvedjen ő is? Ha neked rossz, neki is legyen az? Ő vajon kérte, hogy mindent lemondj miatta, amikor beteg volt?

Lehet, hogy most érzékenyebb vagy, vagy nem tudom, hogy ez normálisan hogy megy nálatok, de én utálom, ha valaki körülugrál, amikor beteg vagyok, úgyhogy én örülnék, hogy egy kicsit nyugi van körülöttem.

Ráadásul amint írtad elég ritkán van lehetősége találkozni a barátaival, ha heti 2-szer találkozna velük (ahogy az nálunk szokás), akkor még megérteném, hogy elvárod, hogy lemondja, de így. Én kicsit önzőnek tartalak, főleg, hogy egy ilyen probléméd van, amin tényleg csak a keksz, tea és a nyugalom segít, ő nem tehet semmit a gyógyulásod érdekében...

Bocs, lehet, hogy kívülállóként máshogy látom amúgy, meg ez embertől is függ, hogy hogyan éli meg a betegséget, de én nem várnám egyáltalán, hogy ott legyen velem. Az egyetlen, amiben segíteni tudna, hogy a wc-re kikísér, azt pedig úgyse hagynám...

2012. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehet, hogy egy vélemény 50%-ban "hasznos" egy ilyen kérdésben? Hagy ítéljem már meg én magam, hogy mit gondolok a kérdést olvasva. Jelen esetben egy hisztis picshát. Nem többet. :) Már bocsánat.

DE EZ A SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNYEM.

Mindemellett gondolom most is négykézláb ülve írta meg a kérdését a tisztelt kérdező, annyira beteg. Láttam már beteg embert, és láttam már hisztis embert. Mindenki döntse el, hogy a kérdező melyik kategóriába tartozik.

És lehet nyomni a piros kezecskét, a véleményem akkor is 100%-ban ez...

2012. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ebben az esetben a szüleidnek kellett volna veled maradni. Elsősorban az ő kötelességük lenne az ápolásod, mivel a vőlegényed még nem a férjed, nem vele élsz egy háztartásban, nem ő egyenlőre a családod.
2012. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
25%
gondolom te nem havi 2x találkozol a bnőiddel szóval van miből lemondani. am is úr isten 1x nem azt csinálja amit mondok brühühü... na ezért NEM kell 20 évesen felnőtt nősdit játszani :)
2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért lett kimoderálva a kommentem?

Talán nincs igazam, hogy a szüleinek lett volna a kötelessége otthon maradni a kérdezővel?

A vőlegénye még nem a férje, nem a családja. Nem az ő dolga elsősorban az ápolás.

Szóval előbb anyut, aput kérd számon!

2012. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nemrég izomszakadásom volt, a páromnak aznap estére hasonló sörözős programja volt(havonta egyszer van ilyen, meló mellett állati nehéz összeszervezni, hogy mindenkinek jó legyen) és le akarta mondani, hogy otthon maradjon velem, segítsen a házimunkában, meg bármit, merthogy egyáltalán nem tudtam járni. Én voltam, aki mondta neki, hogy meg ne próbálja lemondani, menjen el, és érezze jól magát. Aztán ha mégis aggódik, buli után hajnalban, jónéhány haverokkal elfogyasztott sör után hazajöhet hozzám.

Nem várhatod el, hogy körülötted forogjon a világ. Attól, hogy a "vőlegényed". Nah persze. Fel kéne előbb nőni, mert ha ilyen apróságokon is hisztizel, abból nem lesz hosszú kapcsolat.

2012. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Én az első válaszolóval értek egyet, nekem is rosszul esne.

Miért ilyen ritkán találkozik a barátaival? Nem lehetett volna áttenni egy másik időpontra a sörözést?

Ha nagyon rosszul vagy akkor orvoshoz kell menni, esetleg azokat kell kihívni, mert sajnos azzal hogy melletted ül, attól nem fogsz meggyógyulni.

2012. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!