Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés valakivel kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés valakivel kapcsolatban lenni? Milyen érzés, hogy valaki szeret?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 01:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
azt írta úgy lesz teljes a személyiség,ha megtapasztaljuk a kapcsolatot is.de én nem tapasztaltam és nem is fogom.
2014. jan. 25. 01:34
 12/24 anonim ***** válasza:

"akkor nekem nincs és nem is lesz teljes személyiségem?"


Ne értsd félre :) Nem leszel kevesebb ettől, és remélhetőleg rendbe jön majd az önismereted. Nem úgy értettem, hogy ettől lesz ember valaki. Csak ez is egy olyan tapasztalat, ami sokat hozzáad az ember személyiségéhez. De sok más dolog is van, ami hozzáad az ember személyiségéhez, pl. egyetem, sport, írás, barátság, stb. Lehet teljes értékű valaki bármelyik nélkül, de mindegyik megerősíti az ember személyiségét.


Ha neked nehezedre esik kapcsolatot kialakítani emberekkel, az azért is lehet, mert rendezetlen a kapcsolatod a szüleiddel. Ez nekem is sok gondot okozott. Ha gondolod, leírom a saját sztorim.


20/F

2014. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Kapcsolatban lenni? -> Nem rossz, sőt kellemes.

Milyen érzés, hogy valaki szeret? Ha már rájöttél mondd el nekem is.

35F 15-éve házasságban. :(

2014. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 piriiiiii ***** válasza:
90%
Kedves 10-es... idióta vagy. Reményvesztett, negatív.
2014. jan. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
tessék erről beszéltem nem képesek semmit felfogni :D
2014. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 piriiiiii ***** válasza:

Jé, ugyanannyi a százalékunk...

Mit kellene felfogni? Tégy próbára.

2014. jan. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
22 leszek, de most élet át először. Ez valami csodálatos, szeretsz valakit és ő viszont szeret...teljesen új érzés számomra...melegség van a lelkemben, szívemben.Persze vannak rossz dolgok is egy kapcsolatban, de ami jó, az nagyon jó!
2014. jan. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, 21 evesen ismertem meg, mar akkor is tudtam, hogy o masabb. 22 eves voltam amikor beleszerettem.


Mar nincs lila kod, latom a hibait, elfogado, nyugodt, bekes szerelemmel szeretem.

Nagyon jo erzes, ugy kitolti a szivedet, olyan mintha egy urt toltene be, a regi nagy maganyos feketeseget. :) Jo erezni, hogy szeretem, es jo latni, amikor boldog mellettem, hogy boldogga teszem.


Milyen szeretve lenni?

Nagyon jo erzes, jo vegre valakihez tartozni. Ahogy vedelmez, es gyengeden banik veled :) A csokjai es a pici puszik. Hogy egy eros ferfi ilyen finom tud lenni... es gyenged, a szivem ujra felmelegszik a szeretet erzesetol. Szeretem ahogy hozzamer, ahogy a hercegnojenek nevez. Szeretek hozzabujni es szeretem, ahogy simogat, ahogy becezget. Szeretem erezni, hogy szeret.


Mi boldogga tesszuk egymast, es ez a lenyeg: Boldogabbak vagyunk egyutt, mint kulon.

2014. jan. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Marc Bolan ***** válasza:
Még nem volt olyan,akivel "álomszerű" lenne. Igazából nem is hajtok arra,hogy lekössem magam. Majd,ahogy alakul. Az viszont biztos,hogy nem egy utolsó dolog,ha viszont szeretitek egymást.
2014. jan. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha őszinte és tiszta mindkét ember érzése egymás iránt, akkor az nagyon szép és jó tud lenni.
2014. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!