Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek a helyembe? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyembe? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! -Nemregiben csunyan osszevesztunk a gyerekori fiu baratomal. -A veszekedes oka az volt,hogy nyaron osszejottem egy fiuval ekozben a gyerekori baratom azt hazuta,hogy neki is van baratnoje ezz okbol is montam igen annak a fiunak. -Agusztusban vege lett a kapcsolatomnak mert a fiu kulfoldre koktozot. -Novemberben ez a gyerekori baratom nagyon hisztise valt mivel akkor lett egy pasim akivel hetvegente voltam egyut de volt,hogy hetkozben is volt nalam. Gyerekori baratom meg hisztizet,hogy vele alig foglalkozok,hiaba keres nem valaszolok mar nem megyek vele szinte sehova. Vegul szerelmet vallot nekem. Elhitette velem,hogy szeret ez okbol is otthagytam a masim pasim. Erre fel o aszt monta,hogy mast szeret. December 10.utan nem beszeltunk januar 12-ig. Akkor irogatot ram meg minden...asztan az egyik ismerose ram irt fb es hisztizet,hogy hagyam beken a fiut es annak a baratnojet(?) Es szaljak le rola...meg ilyenek. Nem tudtam,hogy van baratnoje meg minden megis nekem hisztizet. A fiu meg csak monta h hagyam beken mert rgy ribi vagyok.... -O voltv a legjobb baratom erre fel most mar nem is koszon.. -Szeretnem tudni mi van vele...ezert arra gondoltam csinalok egy allprofilt es ugy beszelgetnek vele. Helyesirasi hibakert bocsanat kerlek normalis valaszokat irjatok. Koszonom Szerintetek mit kene tegyek? Hianyzik,hogy nincs kivel beszelgesek...Nem telik el ugy nap,hogy ne nezznem meg a kozosegin mi lett vele...

2014. jan. 25. 09:40
 1/7 anti paladin ***** válasza:

Itt-ott kicsit zavaros de azt hiszem a lényeg megvan:

Fuss. Fuss olyan messze amennyire csak tudsz.

Fb-on pedig tiltsd le egy az egyben aztán helló csak magadat kínzod.

2014. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Tanulj az esetből.Viszont azt aki téged Fb-n lehordott, na azt meglehet táncoltatni.
2014. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Frepi voook ***** válasza:
Előbbre helyezted a pasid mint a barátod. Ez baj mert barátokból kevés van, pasid viszont még lehet sok. Bár, ha leribizett akkor nem volt igazi barát.
2014. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen nem is használhatnád a FB-t...
2014. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyok ismeros vele...mar regebb ota...Szoval azt mondjatok hagyam az egeszet a francba?
2014. jan. 25. 09:59
 6/7 anti paladin ***** válasza:

Mint a vihar. Hisztitik és játszik veled. Ez minden de nem értelmes baráti (sőt semmilyen) kapcsolat.

Durván fogalmazva csak sz@pat.

2014. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék a helyedbe? Nem mit, hanem kit! Egy idősebb, és helyesírni tudó csajt.
2014. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!