Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatni a kapcsolatot? Ti mit tennétek a helyembe? én L/17 ő F/19

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja jöttünk össze a barátommal és majdnem lefeküdtünk egymással. Kissé megijedtem, mert szűz vagyok még és mondtam neki h nem találkozunk ezen a héten, a srác ideges lett, és nem értette h miért pedig mindent elmondtam neki. Sok mindent megbeszéltünk és adunk egymásnak időt, kérdezte azt is,hogy szeretem-e még őt? Mondom persze, hogy szeretem, de úgy érzem, h nincs értelme folytatni. Vagy igen? Ő többet vár tőlem, de én lassítani szeretnék, de ő szerint nincs értelme lassítani. Néha gondolok rá,bár nem sokat, szoktunk találkozni de ő szabadidejét velem szeretne tölteni, de én nekem szabad térre van szükségem, néha aggaszt, hogy nyakamon lóg folyton. Úgy érzem, hogy nem igazán vele képzelem a közös jövőt, bár még túl fiatal vagyok ehhez. Tanácsok, ötletek?
2014. jan. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pfff Nok!
2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha meg nem akarna veled lenni sokat akkor meg az lenne a bajod
2014. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

TE JÓ ÉG!!!

1 hónap után ilyen dilemma....most kellene a fellegekben lennetek, ehelyett meg itt szopatod szegény gyereket. Ha egy kapcsolatban 1 hónap után már időt kérsz, akkor felejtsd el, mond meg a srácnak hogy viszlát és kész. Neked olyan palira van szükséged aki leszar, meg semmi sem néz, aztán majd megtanulod értékelni a normális férfiakat.


23/F

2014. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi itt az önbizalomhiányos, sértett srác. :D :D Képzeljétek, lehet, hogy az a srác sem szereti őt jobban, mint a csaj, csak meg akarja fektetni elsősorban.

Ja, és szerintem tényleg szakítanod kellene a csávóval, mert nem illik hozzád azok alapján, amiket leírtál. Várd ki, amíg találsz mást, és vele nem lesznek ilyen dilemmák.

2014. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
kedves 4 es úgy látom neked pedig rossz tapasztalataid vannak a férfiakkal...
2014. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Olyannal veszítsd el aki megérdemli! A leírtak szerint o nem, es nem is vagy bele annyira szerelmes...hidd el fog jönni egy olyan srác is akivel majd TE akarod h legyen is valami, mert kívánni fogod, mert szereted .. Nem mind1, hogy az első olyan tapasztalatod dugás lesz, vagy szeretkezes...
2014. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tökmindegy . hamarosan vagy ez a fiu vagy a soron következö ugyis megk...r.
2014. jan. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mimd1 mikor veszted el? A masodik meg ha igy velekessz akk sztem nem is szereted.szal hagyd a francba.
2014. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd ott szegény srácot.. Hagy találjon egy normális csajt aki szereti és kívánja.. Te csak kínzod.. Hiszen veled van,így nem kereshet mást. -.- 19/N
2014. jan. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Úgy veszem ki hogy nem igazán akarod a kapcsolatot és akkor nincs értelme. Ha nem akarod nem kell csinálni és kész. Majd jön valaki más akivel jobban összeilletek. Ez a szerencsétlent meg ne hitegesd csak rosszabb lesz neki. Első barátnőmnek kellett 2 hónap mire ki tudta mondani hogy szakítani akar velem.. addig meg csak szenvedtem( szar volt) A tanácsom az hogy hozz döntést és mond el neki őszintén.
2014. jan. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!