Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A barátommal össze vesztünk azért mert folyamatosan egész nap edz mást se csinál.Én mondtam hogy ez így nekem sok.De ő csak megy a saját feje után.Én mondtam hogy nem akarom megváltoztatni edzen de ne napi szintem ,4órát.Megjegyzem innia sem szabad a mája végett többet azt mondták .És ma ivott méghozzá nem kicsit. azt mondta ha nem edzhet akkor inkább iszik. Én már nem bírok vele tanácstalan vagyok ti mit tennétek a helyembe.
2014. jan. 4. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Most mit vársz? ha azt írjuk, hagyd ott, otthagyod?

Attól függ, mire edz, mit akar csinálni... ha sport-

szerűen csinálja, hát csinálja..

Inni tényleg nem kellene.

2014. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A helyedbe egy tévét tennék.


A helyembeN !!! így kell mondani.. bazze matematika. a helyedben vagyunk már és úgy teszünk valamit, vagy még nem vagyunk a helyedben, sőt a helyedbe teszünk valamit... érted?

2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szakíts vele, csak magadat teszed tönkre
2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért edz hogy izmos legyenIgen értem most látom hogy rosszul fejeztem ki magam.bocsi.
2014. jan. 4. 14:32
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondta az alkohol mindenre megoldás.De megjegyzem az orvos azt mondta hogy egyáltalán nem ihat.vagy nem sok ideje van hátra ha továbbra is iszik.Ő meg azt mondja nem érdekli...soha többet nem edz akkor ha már nem tetszik.Inkább akkor iszik.De én nem birok vele.:S
2014. jan. 4. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem azt mondtam neki,hogy ne edzen de együtt élünk és a napi 4óra hossza edzés mások szerint is sok.
2014. jan. 4. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja! Ez sok ez a 4 óra!!
2014. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!