Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vajon tényleg lehet? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon tényleg lehet? Csak kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés
A barátnőm mikor szakított velem rákövetkező hétre összejött egy másik csávóval akivel már ennyi idő után úgyvannak hogy szeretlek szivem stb stb ezt nekem még régen sokkal több időbe telt elérnem.... Szerintetek ilyen tényleg van?Vagy ezis csak olyan mint általába ilyenkor az esetek 90%-ba ha azért jött össze mással hogy hamarabb felejtsen stb? Engem már nemérdekel csak kiváncsi vagyok...Ti mitgondoltok?
2009. dec. 4. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem eccerűen csak hamar kihevert téged. és valószínűleg fiatal még a barátnőd.
2009. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Téged meg nagyon is érdekel, mert kérdezed, hiába mondod hogy csak kíváncsi vagy. Egyébként könnyen lehet, hogy esetleg gyorsan bele szeretett. Ha csak azért lenne vele, hogy felejtsen akkor nem mondaná hogy "szeretlek"
2009. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó ha ígynézzük tényleg érdekel.....de előttem mint ember elásta magát.... Sokkal jobb dolga van az utánamkövetkezőnek sajna sokmindenben..... De legalább tudom miattam van :D Énmár nembírnám vele ugysem megpróbálni szóval..... Esetleg majd párhónap után azért élőben lehet akarok vele találkozni dumálni egyet.... De addigra remélem már nekem is sikerül más :D
2009. dec. 4. 13:41
 4/10 A kérdező kommentje:
De hogylehet már valakit 1hét alatt megszeretni ennyire? Nekem idő kell hozzá míg kialakul megismerem a másikat stb hogy tudjam azt mondani hogy igen szeretlek..... szerintem az ilyennek nincs meg az a rendes valóságalapja
2009. dec. 4. 13:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mostmár az..... egyáltalán nemaz akit én megismertem....
2009. dec. 4. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
most miért kell leringyózni? én is a mostani pasimba nagyon hamar beleszerettem és őszintén tudtam mondani neki,h szeretlek. Pedig nekem is úgy volt,h az előzővel szakítottam és kb. 1 hét múlva jöttem össze a mostani párommal. És 2éve boldogok vagyunk. Nem azért jöttem össze vele,hogy felejtsek, hanem mert megfogott valamivel, úgy éreztem/érzem ma is,hogy ő az igazi. Van ilyen. Lehet hogy a te exeddel is így történt.
2009. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a legroszabb hogy van egy csaj akivel csomót szemeztünk már buszon stb és tudom is hogy hollakik de képtelen vagyok megtalálni mívipen pedig szivesen beszélnék vele és kitudja.... ráadásul a szomszéd városban lakik
2009. dec. 4. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello.

Az nem lehet,hogy már a szakításotok előtt összejöttek,csak jól titkolták??És ő most azt mondja a te megnyugtatásodra,hogy utánad jött vele össze!?Velem is így volt,2hónap után bukott le a kis k....a!!:)

2009. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom de őszintén nemérdekel...... megutálttam magam vele aminek örülök :D De végre megvan a csaj aki kinézett magának szóval lehet lesz valami nekemis :D
2009. dec. 4. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Csak így tovább,hajts rá az újra!!!Hagyd a régit!!!
2009. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!