Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel össze vesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

A barátnőmmel össze vesztünk elkezdett ordibálni és azt mondja, hogy szakítani fog velem mire én megfogtam a kezét és szemébe nézztem "komolyan gondolod" és megcsókolt, most mi van szeret?

Figyelt kérdés
Szeret , mert nem igazodok ki rajta ...

2014. jan. 25. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle bakker.
2014. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja, hogy úgy viselkedj, ahogy az neki tetszik, és ezért fenyeget. Ha te ezt meg tudod tenni, tedd meg, de amúgy nem igazán ér, hogy valaki meg akarja változtatni a másikat.
2014. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondta már, hogy szeret?


Tapasztalatból mondom egyébként, hogy bizony van olyan, hogy mi lányok megőrülünk (pl. menzesz előtt a hormonok miatt), és vita közben azt mondjuk, hogy szakítunk, de aztán nem gondoljuk komolyan. (Egyébként ez korábban, tiniként fordult elő velem, most már több mint két éve nem mondtam ilyet még dühből sem.)

2014. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nőőőő :D
2014. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálnám ezt, ha szeretlek, és valójában nem szeretnék szakítani, de nyilván elegem van már teljesen abból, ami miatt összevesztünk, és ez így nem müködhet tovább.
2014. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem szeret. csak idegessegebe mondta amit mondott. jol kezelted a dolgot, nem mentel bele a huza-vonaba.
2014. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval úgy értem, hogy van sok nőnek egy ilyen hisztérikus időszaka, amikor igazából figyelmet akar kicsiholni ezzel, meg nem tudatosan, de teszteli a másikat, hogy mennyire ragaszkodik hozzá, utána megy-e. Érettebb, felnőttebb (normálisabb) lányok nem csinálják, ahogy én is rájöttem, hogy nem voltam korrekt egyáltalán ezzel a viselkedéssel a párommal szemben.


Egyébként min vitáztatok?

2014. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Erősnek mutatom magam , viszont majdnem el sírtam magam igen mondta , hogy szeret nem is egyszer , de hát olyan nehéz szerintem csak a külsőségek fogták meg bennem ...Menzes szerintem még nem jött meg nekik vagy is hamarabb meg tud jönni ?
2014. jan. 25. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Azt nem írtad, min vesztetek össze. Hány évesek vagytok amúgy?

Mert nem csak a menzesz, egyéb serdülőkori dolgok is megzavarhatják a hormonokat. De lehet, szimplán ilyen a jelleme, amit vagy kinő/észrevesz és változik, vagy ilyen marad, az meg az ő gondja. :-)

2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok ő 20 azért mert program volt vele és barátom el hívott , hogy segítsek neki néha néha van ilyen szerintem meg lehet érteni ....
2014. jan. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!