Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te összejönnél ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Elég fura, magának való, amivel semmi gondom nem lenne...

Viszont mondta, hogy van egy furcsa dolga, mégpedig az, hogy van, amikor napokra eltűnik a világ elől (bezárkózik, nem válaszol semmire, elérhetetlen).


Mit gondoltok erről?


2014. jan. 25. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"De ez milyen már? És ha egyszer mondjuk szívrohama van és senki semmit nem tud? "


azért ez nem valószínű gondolom nem 50 éves pasi a kiszemelted..

2014. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

De teljesen mindegy, bármi történhet...

Tök nagy felelőtlenség.. És ha mondjuk velem történne valami és ő elérhetetlen?...

2014. jan. 25. 19:01
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy néha jobb a magány. De azért napi egy-két hívás bele szokott férni. Senkinek sem volt ezzel eddig semmi baja. Nem mindenki annyira extrovertált, hogy állandóan szem előtt legyen.
2014. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De mondom én is ilyen vagy. 15 perc fb-on, van, hogy bőven elég. De az, hogy napokig SEMMIT se tudjunk egymásról....
2014. jan. 25. 19:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, ha egyszer megnősül, hogy fogja ezt a bezárkózást megvalósítani? Beül a szekrénybe és magára zárja? :D
2014. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdekes egy ember.Erre egy nap is elég lenne szerintem.Elérhető is maradhat,lenémítva a telefonját,és ennyi.Arra nem gondol,hogy a hozzátartozóinak is lehet valami baja ez idő alatt,még ő úgy dönt bezárkózik?Vagy nincsen senkije sem?
2014. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azóta kifejtette, hogy exe nagyon ráakaszkodott, 5 percenként hívogatta meg ilyenek, és akkor történtek ezek. Én meg azt hittem, hogy normális kapcsolatban történt.
2014. jan. 25. 20:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Kicsi az esély rá, hogy pont azalatt a 2-3 vagy akár 4-5 nap alatt bármi történne bárkivel. Nekem is kell néha pár nap teljes nyugalom (ebbe nem fér bele egy kisebb csevej sem), nem hiszem, hogy akkora feladat lenne ennyit kibírni.
2014. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!